Üniversitede sevgililik hayatı nasıl?

Arkadaşlar ben dindar biri değilim. Üniversiteye gidicem şu ana kadar 2 sevgilim oldu ve dudaktan küçük bir öpücük ilerisine gitmedim cunku utangac bir kızım ve böyle şeylerin maneviyatına çok önem veririm. Gezmeyi tozmayı eglenmeyide cok severim. Cevrem tarafından beğenilen bir kızım da. Fizigim güzel. Daha önce aldatıldım ve bu yüzden universitede kullanılmaktan korkuyorum, ve büyük şehire gideceğim için böyle uçkur peşinde olan erkeklerle birlikte olmak istemiyorum Ve surekli bana universitede herkes sevgilisi ile birlikte oluyor vs. diyorlar ben böyle birseyi de güvendiğim beni cok seven biriyle yapmak isterim. Böyle insanlari ayirt etmek için napabilirim veya büyük şehirdeki üniversitelerde hep böyle mi? Sürekli birbirinin evine gidip ilişkiye giren sevgililerden olmak istemem. Ayrıca şunu da belirtiyim böyle insanlae karşıma çıkmasın diye gezmemi tozmamıda eksik etmem. Icki içmem ama arkadaslarimla gece gezmesine vs. de giderim cevaplar icin Teşekkürler yargılayacak veya dalga gececekler lütfen yazmasın
Güncellemeler:
Guvendigim ve beni seven bir insanla yapmak isterim derken bu evlendiğim kişi arkadaşlar, sevgililik döneminde değil

0|0
39

En İyi Kız Görüşü

• Seni şu an yargılayanları hiç anlamadım desem? Herkesin farklı düşüncesi var. Kimi sevişir kimi sevişmez bu kimseyi de alakadar etmez. Bunu istemiyorsun diye kezban diyen bacım ruhlu erkeklere sesleniyorum. O kız evleneceğiniz zaman altın değerinde görülüyor sizce bilmiyoruz sanki!

Ben sevişmeme ya da sevişme taraftarı değilim. Bana göre herkesin hayatı kendini ilgilendirir. En iyisi umursamamaktır. Soruna adam gibi cevap vermeyenler burda neden fink atıyor ayrı ironi demek ki kuyruk acıları var.

İstersen seviş ama Türkiye gibi ataerkil bir toplumda yargılanırsın. Her türlü sevişirsen bacım sevişmezsen kezban damgası yersin. Karşına doğru kişi çıkınca bunu zaten hissedeceksin sen sadece kalitenden vazgeçme ucuz bir kız olma yeter.

1|0
    0|0
    • Vallahi sevişen sevişiyor arkadaşım. Ne kızlar tanıyorum 20-25 yaşındaki kızlardan daha olgunlar. Ayrıca toplumda yargılandıkları falan yok. İki tane anadolu çomarının söylediklerini umursamıyor kızlar. Başkalarının ne söylediğinin onların asıl değerini yansıtmadığını çok iyi biliyorlar.

Sizin gibiler, sevişen kızlara ucuz kız etiketi yapıştırmayı iyi bilir. Halbuki tanığım sevişken :P kızlar, kezban kızlardan çok daha kaliteli insanlar.

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

29
  • Tedbirden öte şans işi emin ol. universitede ya kısa sure kotu tecrybeli ilişkin olur bakarsın evliliğe gider. Yinede herkese guvenme. Univetsiteli kızlarla yatıp arkadaşlarına skorlarını anlatan tipler var dikkat et:)

0|0
    0|0
  • Hmm mantıklı düşünüyosun cidden şöyle bir durum var üniversiteye gidince herkesin uçkuru peşinde koşmadığını arada nadirde olsa doğru kızı arıyıp senin gibi düşünenler vardır :)

0|0
    0|0
  • Genelde bir kız olsunda nasıl olursa olsun mantığındalar ciddi bakan nadir çıkıyor. Kişiliğini tanımak çin uğraşana şans ver ama ilk buluşmada daha tam tanımadan sarılmaya öpmeye kalkıyosa uzak dur

0|0
    0|0
    • Nasil bir devirdeyiz ya. Ciddi bakan yoksa vay halimize

• @İzafiyetTeorisi herkes mesafesini bilmeli sevgili olsan neyse ama daha tanımak için yapılan ilk buluşmada hemen yılışmak kadar itici bişey yok

• Tabii tabii yavsaklik diz boyu... Büyük or! spu çocukluğu yapıyor.

• Erkekler sadece cinsellik için mi varlar sanki? . İstediklerinde vermeyeceksin bu kadar basit. Kim ne derse desin.

0|0
    0|0
  • Bir tek sey soyleyecem erkege guvenme kim olursa olsun olay bu

0|0
    0|0
  • Hangi şehire gitmeyi düşünüyorsun

0|0
    0|0
    • Eskişehir ya da İzmir

• Bunu zaten biliyorum ama devir maşallah herkes oyuncu olmuş cok güzel seviyor taklidi yapıyor

• Sana tavsiyem kalpten seven piyasada çok az kızlarda bunu fark etmiyor seni seveni sen ne kadar naz yapsanda seni 1-2 yılda olsa seni yine sever yani sen Hayır dedin diye 1 hafta sonra başkası ile çıkmaz

• seninde dogru bir kız oldugun söylenemez

0|0
    0|0
    • Yanlis olan neyim var

• guncellemeyi okursan

• şimdi oldu hakkında hayırlısı olsun dininede önemver inançsın insan olmaz

• Erkek arkadaslara tavsiyemdir: böyle kezbanlardan koşarak uzaklaşın. Zorunda olmadıkça iletişim kurmayın. Ayrıca sadece arkadaşınız olduğu için günaydın iyi akşamlar gibi şeyler söylemeyin. Çünkü ondan hoşlandığınızı sanabilir.
    Bu tipler hoşlandığını günaydın diyerek, gülümseyerek anlatmaya çalışır. Halbuki Avrupada herkes birbirine gülümsüyor, iyi günler diliyor.
    Erkek arkadaşlar lütfen sadece kız olduğu için şöyle kızlarla sevgili olmayın.
    Hayatınızı s*ker. Çok net söylüyorum. Hayatınızı s*ker. Bir senede kendinize gelemezsiniz.

Bu tiplerde çoğunlukla narsizm vardır. İki makale açıp okursanız dediklerime hak verirsiniz.

Ha ben hayatımın içine edilmesinden keyif alıyorum, cinsel ihtiyacımı karşılayayım da ne olursa olsun diyorsanız buyrun koşa koşa gidin.

Ayrıca: böyle kızlar okuduklarında bir halt ettiklerini sanıyorlar. Onlara da soyleyeceklerim var ama gerek yok...

Ygs sonrası olduğu için sınıfımdaki kezbanlar azıttıkları için baya doldum. Yoksa bu kadar şey yapmam yani. :P

Ha erkekler eğer buraya kadar okuyan varsa bir tavsiyem daha var. Kezbanlik yapan kizi aşağılayın ezin yoksa o sizi ezer unutmayın. G*tünüzden kan alırlar...

Hadi kendinize çok iyi bakın.
    Bu arada turkiyede kendini gelistirmeye calisan cok kiymetli kizlar da var. Onlar kendi kabuklarina cekilmeyi severler. Onları sevin. Sarılın. Opun. Sevişin.

Sevismekten korkmayın.

0|0
    0|0
    • Sen bir kadına kezban diyebilecek seviyede değilsin. erkekte kadinda istedigini yapar ve sen bunu yargilayamazsın. şerefsiz it

• Yalnızca hemcinslerime verdigim tavsiyeler seni neden bu kadar rahatsız etti? Ayrıca kadın demişsin ama bana pek kadın gibi gelmedi... Kadın olmak bambaşka. Pembe kimlikle kadın olunmuyor...

• sen yapmam dediğin çoğu şeyi yapacaksın gör bak

0|0
    0|0
    • Işte biliyorum zaten. bunu engellemek istediğim için karşıma cikan insanların iyi olmasini istiyorum.

• Ne alaka ya gece dışarı cikinca böyle mi oluyor? benim akrabam her gece dissrida ama sevgilisi bile olmadı daha.

• istisnalar kaideyi bozmaz

• Tatlim sanki talip ariyor gibi anlatmissin kendini
    Davul bile dengi denginedir sen nasilsan sana uygun biri cikar karsina birsey sorcam diyelim ki dindar biri cikti karsina onun kapanmani ibadetlerini yapmani istese yaparmiydun

0|1
    0|0
    • Kapanmami istese kapanmam, ama ibadet olur

• Sevdigin adam icin kapanmazmisin

• Sevdiğim adam benim görüşüme saygi duymalı. Bende ondan bu tarz bisi istemem. sonucta bu önemli bir husus ve din. dine kocamda olsa karişamaz

• Yaşam Tarzn ve hayatın seni ilgilendirir ama eğer kullanılmak istemiyorsan evlenmeden ilşkiye girme. Çünkü evlenmeden üniversite hayatında sevgilisi ile cinsellik yaşayan arkadaşlarımın büyük çoğunluğu üniversite bitmeden ayrılıyor. Böylece kullanılmazsın ve seven insan gerçekten sevdiğini evlenene kadar bekliyorsa test etmiş olursun. :)

0|0
    0|0
    • Zaten güvendiğim ve cok seven derken sevgiliyken kastetmedim. evlenicegim kisi anlaminda 😀

• O zaman napıyoruz 25ten önce sevgili yapmıyoruz😁

• Hahahaha :D Sen çok yaşa emi. :D

Benzer Benceler

Yükleniyor...