Ağdadan sonra oluşan şeyler

Karın bölgemdeki tüyleri ilk defa Cumartesi aldık. Ancak bu güne kadar azalsa da kırmızı benekler oluştu özellikle göğüs bölgesinde. Bunlar ne zamana geçer bilen var mı ? birde koltuk altı alınırken bayaa tahriş oldu bir bölgesi kızardı ve güneş yanığı gibi kurudu sabah okuldayım aksam gelince ilaç sürüyorum ama çok canım acıyor kolumu oynatırken bu yara ne zamana geçer ?

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• gögüs gobek tuyu alınnırmı erkek gibi olursun yakında . kızarıklık olmasıda normal hassas bolge sonucta

0|0
    0|0
    • Nasıl ya ?

• Yo hiç olmadı :D

• Ya ben bişey sorucam hicbiyerde net kesin cevap alamadım ben cumartesi günü göğüsümün küçük bir bölümünü agdayla aldım nokta nokta kizarikliklar oldu 4 gündür geçmedi bephanten veya bebek yağı ne önerirsiniz acil yardim edinnn :'(

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Almana gerek yoktu. Kadın olduğun için zamanla kendiliğinden dökülürdü. Herşeyi anladımda koltuk altına ağdaylamı aldın onu anlamadım. :d.

0|0
    0|0
    • Koltuk altını nasıl alacaktım ya ?

• Gerçi kadın olmadığım için bilmiyorum siz öylemi alıyorsunuz? Ama şunu söylim yara olması normal çünkü ağda normal bir çekiş gücü istemiyor. Çekerken deriyi bile o bölge hassas olduğu için kanatma riskin var. Demekki öyle olmuş.

• olum koltuk altını ağdayla al bakiyim nasıl oluyor jiletle her hafta uğraşacağına tertemiz oluyor ve zamanla çıkmamaya başlıyor

• Bebe yaği ve bepanten sür geçmiş olsun...

0|0
    0|0
    • Ya ben bişey sorucam hicbiyerde net kesin cevap alamadım ben cumartesi günü göğüsümün küçük bir bölümünü agdayla aldım nokta nokta kizarikliklar oldu 4 gündür geçmedi bephanten veya bebek yağı ne önerirsiniz acil yardim edinnn :'(

• sen kaç yaşındasın ki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kadın doğum doktoruna gidip hormonal bir sorun var mı önce onu öğrenin. Eğer varsa aldığınız tüyler sizi zamanla daha da rahatsız eder. Karın ve göğüs arasına lazerden çok iğneli epilasyon tavsiye ederim. Ama uzman olması şart. Ben de bu dertleri çektiğim için iyi anlıyorum. şükür ben iğneli epilasyonla kurtuldum ama iyi bir uzman bulmak şart yoksa iz kalma riski var. ama kesin çözüm.

0|0
    0|0
    • İğneliyi bir akrabam yüzüne yaptırıyor çok acıyor onun acıya da çok dayanamam ben yaptırmaya cesaret edemem doğrusu

• Evet acıyor ama iyi bir uzmana gidersen 1 defa alınan kıl tüy bir daha çıkmıyor. tüm tüylerin yüzeye çıkması 1 seneyi bulduğu için birkaç seans gitmek gerekiyor. sonsuza kadar kurtulduğumuzu düşününce değer. Ama karın bölgeni başka bir yöntemle almanı tavsiye etmem ileride pişman olma.

• keşke karın bölgeni ağdayla almasaydın lazer epilasyon yaptırsaydın daha iyi olurdu sürekli uğraşmak zorundasın artık tahriş olan yere de bepanthen sür iyi gelir..

0|0
    0|0
    • Lazere daha sonra geçiren cildim alerjen ilaç kullanıyorum

Yükleniyor...