Erkekler neden çirkin kızlarla çıkar?

Evet arkadaşlar soru basit gibi gözükse de bana göre zor bir soru. Ben bu konuyu bugün enine boyuna düşündüm ve bir neden seçtim kendime. Benim düşündüğümü ya da yakınını yazan arkadaşın mesajını EİG seçeceğim. (EİG meselesini neden söyledim bilmiyorum :))

0|0
1843

En İyi Kız Görüşü

• aslında görsellik ilişkilerde ilk başta belirleyicidir insan görüntüsünü beğendiği birisinden elektrik alır tanıdıkça o elektrik ya olumlu ya da olumsuz yöne döner güzel ya da çirkin dediğin durumlarda tanımakla alakalı ilişki devam ediyordur kişiliğini beğenerek ihtiyac duyduğu imnsanı bırakmak istemez haliyle ilişki devam eder paylaşımlar artar ve tabi alışkanlık da bunun yanında ortaya çıkar sevgi dediğimiz şey sinsice işler insanların kalbine sen farkında bile olmazsın

0|0
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bu soruna verilecek bir sürü klişe yanıt var, birkaçı benden gelsin madem sordun :)

1- Güzellik göreceli bir kavram.
    2- Önemli olan iç güzellik.
    3- Gönül bu otada konar... da.
    şimdilik bunlar yeterli olacaktır iyi geceler.

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1742
  • çünkü daha az kibir. daha az kendini beğenmişlik. bu benim düşüncem tabi. belki vardır ama ben çok güzel olupta temiz saf bir kalbi olan kız görmedim, çakal oluyorlar genelde.

0|1
    0|0
  • Genelde halk arasında şöyle bir söylenti var. Bu çirkin kızların ağzı çok iyi laf yapıyormuş. Adamı çok iyi eğliyorlarmış. Aman benim yahuşuhlum da şeyim de meyim de derken adamlar bitiyormuş bunlara efenim. Birde erkekler başka erkekler bakmasın diye de bunlarla gezdiği gibi bir söylenti daha var. Yani aldatılan erkekler herhalde.

0|0
    0|0
  • güzel kızlar neden tarzan tiplilerle çıkıyorsa o yüzden , bazıları yokluktn , bazıları da güzel kesimin , kendini güzel bilmesinden dolayı vucüddunda ki bazı pis unsurlarının boeing 737 uçağı gibi kalkmasından dolayı , gidip çirkinlere bakarki , o güzel kızların anlamsız aşırı özgüvenlerinden kaynaklanan gurur kırıklarıyla uğraşmasınlar.

0|0
    0|0
  • Kız afedersin tatmin ediyordur adamın cinsel ihtiyacını ya da parasından istifade ediyordur başka şey aklıma gelmiyor (çok çok nadir de olsa huyunu beğenmiştir)

0|0
    0|0
  • Çirkin kızla mı çıkmak? Daha bir kaç ay önce bir kıza çıkma teklifi ettim. Çirkin di çünkü güzel olmuş olsaydı etmezdim. Neden diye sorma çünkü bende o kadar yakışıklı değilim. O yüzden ettim ama kız olmaz dedi. Bende lanet olsun sen kendini ne zannediyorsun dedim. Öyle işte 😂😄sonuç olarak hâlâ yalnızım

0|0
    0|0
  • Güzellik değişken ve göreceli bir kavramdır. burada önemli olan beynin uyuşmasıdır. trilyonlarca serveti olan ve halen çocukluk aşklarıyla birlikte olan futbolcular var emsal olarak messi , fabregas , torres gibi. bu demek oluyorki maddiyatın zerre önemi yok. fikirler uyum sağlar beyin yuşur ise herşey engelli olması bile engel tanımaz. birde şu var. çirkinler genelde bunu bildikleri için başka yerleri ile kazanmaya çalışır. bu yüzden bazen başarılı olabiliyorlar

0|0
    0|0
  • Güzellik göreceli bir kavramdır ve insanları güzel çirkin diye ayırmak yapılabilecek en büyük çirkinliklerden biridir. Sana güzel gelmeyen bir başkasına güzel gelebilir. bir insan gerçekten severse emin ol dış görünüşün pek bir önemi kalmıyor.

0|0
    0|0
  • Çünkü o kız o erkeğin gözünde güzeldir ama başkası bakınca çirkin yani kız sadece erkeğin olur çünkü kimse dönüp bakmaz.

0|1
    0|0
  • Aslında çirkin kızlarla çıkmayız, biz beğendiğimiz için çıkarız. Siz kıskançlığınızdan o kızı çirkin görürsünüz ama sizin ne gördüğünüz umrumuzda olmaz. Kıskançlık kadının en büyük lanetidir zaten.

0|0
    0|0
  • Senin düşüncen sanırım kız çirkin olursa diğer erkekler bakmaz erkek de rahat olur. Ama kesinlikle öyle değil. Şahsen güzellik görecelidir fakat kendime yakıştıramadığım biriyle çıkmam.

0|0
    0|0
  • bana bağlı olur kimse aklını çelemez. başkasıyla birlikte olmuş olma ihtimali daha az.

0|1
    0|0
  • Kaybetme korkusu "güzel" kadınların da yaptığı gibi zaten onun için fazla "güzel" im benden başkasına gitmez

0|0
    0|0
  • Pki cirkinlik ve guzeligin gorrceli bir kavram oldugunu bilmen lazim
    Bidr soyle dusunule bilir bu guzel kizlar da neden hanzo larla cikiyor diye dr sorulabilir

0|0
    0|0
  • Erkekler cirki kiz lafi salakca. Yakisikli erkek mi cirkin erkek mi senin dedigine gore hicbir erkek guzel kizla cikmiyor.

0|0
    0|0
  • Bir cok guzel de olmayan cesaret ve sahiplenme vardir belki

0|0
    0|0
  • Çünkü kendince güzel olduğunu düşünen kızların egoları yüksektir ve erkeklerin en nefret ettiği durum egodur.

0|0
    0|0
  • benım gözlerımın cırkın gordugunu bılemezsın belkıde o benım ıcın dunyalar güzelı

1|0
    0|0
  • kız=Erkek çirkin kızla çıkar
    erkek=Kızların yanında tipsiz çocuklar var.

0|0
    0|0
  • Çirkin guzrl neye göre senin gibi kıskanç kızların uydurması bu kesin , ayrıca kalbinden oturu sen çok daha çirkinsin

0|0
    0|0
  • Yokluktan belki , belki de gerçekten sevmiştir , güzel Kızlarda çirkin ereklerle çıkıyor çok gördüm.

Ortada kalan hep ben 😊

0|0
    0|0
  • Güzelliğin on para etmez bu bendeki aşk olmasa, demiş aşık veysel.

1|0
    0|0
  • çünkü güzel olan kızlar sadece kendini güzel sanar :/ başkaları sanmaz senin gibi mesela

0|0
    0|0
  • Güzel kızları kaldıramaz bünyeleri sürekli kıskanırlar

0|0
    0|0
  • Ben çirkinim sevgilim yok. Atayizler bunu da açıklasın 😃

0|0
    0|0
  • Ayni şeyi bende kızlara soruyorum çoğu Zaman. Neden çirkin erkek lerle çıkar diye

0|0
    0|0
  • Cirkin kizlar yakisikli erkeklerle cikar, onermen yanlis.

0|0
    0|0
  • Bence cirkin olan ile degil bazilari kalbi güzel olanlar ile cikiyor

0|0
    0|0
  • erkeklerde tam tersi düşünür. Kızlar neden tipsiz erkeklerle çıkar

0|0
    0|0
  • kız güzeli seçsinde kıskanlığamı grsn ya da yüz vermez die korkuodur

0|0
    0|0
  • şu an hastası olduğum hatun güzel değil ama zekasıyla sohbetiyle fena etkiledi beni

0|0
    0|0
  • "kızlar neden çıktıkları erkeğin yakışıklı olmasını istemez?" sorusunun cevabıyla aynı ;)

0|0
    0|0
  • Kime göre neye göre çirkin önce onu tespit etmek lazım derim ben.

0|0
    0|0
  • yanındayken başkasının bakmaması ıcın olabılırmı :) @BalliCikolata

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey yokki çirkin güzel çıkılıyor illa çirkin bulunacak diye bir şey yok !

0|0
    0|0
  • Çirkin kız diye birşey yok demekki ondan hoşlanıyo güzelim

0|0
    0|0
  • Herkesin güzellik anlayışı farklıdır. Bir de güzellik tek başına yeterli bir sebep değil.

0|0
    0|0
  • benden başkasına yakınlık kurmaz diye düşündüklerini düşünmüş olabilirsin diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • benden başka kimse bakmasın, içim rahat etsin mantığı :)

0|0
    0|0
  • Güzelleri elde etmek daha zor ;)

0|0
    0|0
  • Onlarda insan

0|0
    0|0
  • dis gorunuse onm vermiuorsa benm gibi cikar

0|0
    0|0
  • Armutun iyisini ayılar yer

0|0
    0|0
  • Cunku daha mutevaziler

0|0
    0|0
  • Cirkin kadin yoktur bakimsiz kadin vardir

0|0
    0|0
  • Değerimi bilsin başkasına bakmasın diye

0|0
    0|0
  • ben seçiciyim öleherkezle cıkmam

0|0
    0|0
  • Kolay verdikleri için
    Çok Üzgünüm

0|0
    0|0
  • Belki de her şey dış görünüş değildir

0|0
    0|0
  • Erkeğin kıymetini bilir o dediğin kızlar.

0|0
    0|0
  • cok detaylı bir soru hangi erkekler?

0|0
    0|0
Daha Fazla
9
Yükleniyor...