Üni̇versi̇te aşk yuvası oldu acı̇lll bakın?

arkadaşlar bu sene ünivrsite işletme 1. sınıf okuyorum. erkekler abaza gibi okula gelmemin ikinci günü çali diye biri adımı soyadımı öğrenip faceden ekledi. kabul ettım mereba desem cevap verirmisin acaba yazmış oracı ble olmadım cevap yazmadım. sonra sınıf tanışma yemeği yapalım dediler ben gitmicem yarın. erkekler kızlara kızlar erkeklere şimdiden sulanmaya başladı. o ali dediğim çocukta numaramı bulmuş merhaba dedi bu sefer cevap vermek zorunda kaldım ısrarcı olsam yemeğe gelirmisin dedi başka sefere artık dedim. sonra sürekli sınıfta gelip ya arkama ya önüme yakınıma oturuyo. bugün sabahta whatsaptan merhaba diyebilirmiyim yazmış ben şarjım bitmişti mesajını görmedim. eve gelince şu an farkettim ve bişey yazmadım sizce ne yapmalıyım. ben dost arkadaş olmak erkekli kızlı bir arkadaş grubumuz olsun istedim ama erkekler bana arkadaş gözüyle bakmıyolar bir çoğunun adını da bilmiyorum zaten bu ali mevzusunu ne yapmalıyım

0|0
14

En İyi Kız Görüşü

• Suanda ne yaptiklarinin farkinda degil onlar liseden cikmis universite ortamina girmis sudan cikmis baliga donmusler zannediyorlar ki universite sevgili yapma yeridir kafana uyan biriyse sevgili olursun her kiza yavsamaya calisiyorlar yuz verme cunku yuz veren o kadar kiz varki sen yuz vermedikce daha degerli oluyorsun bu sefer sana saygi gosteriyorlar ve karsina cikacak kiside senin gibi biri oluyor sen kendini korursan ilerde sevgilin/esinde oyle olur

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim birde mesaj atıyo okuyyup cevap vermediğim belli oluyor ne yapmalıyım peki

• Bisey yapma mesaj atsin oku okudugunuda gorsun bir zaman sonra anlar birakir engelleme ama engellersen daha cok sirnasir umrunda olmasin deger vermedigini goster ona oku ama cevap verme pes edicek sonra

En İyi Erkek Görüşü

• Yazabilirmiyim diye soruyo kibar çocukmus 😂😂😂o yemeklerede mutlaka git srkadas ortamini genisletirsin cocugada bir ayar ver bir daha mesaj atamaz zaten

0|0
    0|0
    • ya hepsi abaza gibi yemeğe resmen sevgili seçmeye gidicekler o yüzden gitmiyorum

• pardon gitmicem

• Senin kararin ama gidin bence yeni arkadaslar edinmek icin iy bir ortamdir illa erkeklerle icli disli olmak zorunde degilsiniz

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

03
  • uzak dur ağır sapığa benziyor, gözüne kestirmiş seni... devir kötü kolla...

0|0
    0|0
    • mesaaj atıp duruyo napcağımı şaşırdım mesajı okuyup cevap vermeyincede belli oluyo

• okuma sende ilgilenme, kaşınma durup dururken. görmezden gel bence.

• neden aynı soruyu iki kez sordun ki :D

0|0
    0|0
  • Ali sana acayip yurumus begenmedin Aliyi belli ki

0|0
    0|0
    • tabikide beğenmedim ne yapcam bilemedim whatsaptan mesaj atıyo cevap vermedim bugün ama görüldüğü belli oluyo

• merhaba diyebilir miyim nedir demissin bile

• aynen ya sorunlu gibi. bende konuşmak istemedim kestirip attım nesyse görsrz ali dedim konuşmayı kestim. bana diyoki görüsürmüyüz :) yazıyo.

Yükleniyor...