10 yaş fark çok mu?

iki insan kısa bir zamanda birbirlerinden hoşlanabilir mi? ve de aralarında 10 yaş olması sizce çok mu? yani o adam kullanmak için mi beraber olmak ister (genel olarak)?

0|0
315

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşın hiç bir önemi yoktur efendim. Yurt dışında yaşıyorum yaklaşık 5-6 yıldır ve farklı bir çok deneyimim oldu sevgi için yaşın hiç bir önemi yok ister sizden 10 yaş büyük olsun ister 10 yaş küçük sadece sizin ile ilgilenebilecek ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek olgunlukta olması ve anlaşabilmeniz karşılıklı sevgi, saygı olması önemlidir geriye kalan her şey din, dil, ırk, millet, yaş, cinsiyet hepsi önemsiz şeylerdir.

0|0
    0|0
    • bencede tam istediğim yorum :D

• Açıkça söylemek gerekirse bunu bana soranlarda oluyor niye diye falan ben kendimden zihnen ve bedenen büyük bayanları daha çekici bulmaktayım. Çünkü; kadının olgun denilen zihnen yeterli gelişmeyi saglayan bayanlar daha iyi kararlar alabiliyor ve yaşıtlarımdan daha çekici kılıyor bu sebepten ötürü ama en önemli etken tabikide sevgi. Daha önce birkaç ilişkim olmuştu fakat yüzüstü bırakılan ben oldum. Türk bir kimse ile daha bu düzeyde bir ilişkim olmadı maalesef fakat türkiyede bu durum erkeğin kendinden büyük biriyle evlenmesi hatta hoşlanması bile ayıplanıyor ki bende bunu anlayabilmiş değilim, bayanlarda ise parası için evlendi oluyor böyle bir zihniyet yüzünden gerçek anlamda sevme-sevilme eylemini gerçekleştiremiyoruz. Neyse ilerleyen vakitlerde türkiye'ye geri dönmeyi planlamaktayım :) Bu ön yargıları aşarsa türk halkı çok daha iyi olur :)

• ya ben erkek 10 yaş daha büyük olarak yazdım mesela ben 19um erkek 29 öyle :D

En İyi Kız Görüşü

• yani flört kısmı için güven verir iyi hoşta evlilikte çok sorun olur bence annem ve babam bir numaralı örneğimdir

0|0
    0|0
    • niye

• erkek geç olgunlaşsa bile olgunlaşınca tam olgunlasıyor , bayanda ise hep bir delidolu yan kalıyor , örneğin sen 40 oldugunda o hayattan bıkmış , seni idare edemeyen bir yaşlıya dönüşüyor , kavgalar eksik olmuyor evet büyük olması iyi ama max 5 bende

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

214
  • Bence yaşıtların ile birlikte olmak en iyisidir her zaman. En fazla 3 yaş farkı olmalı diye düşünüyorum. Yaş tabi ki engel değil, insan her türlü sevebilir ama sonuçta 10 yaş büyük biri daha tecrübeli olur, karşısındakini daha iyi kandırabilir...

0|0
    0|0
  • Sen ekmeğe mama derken adam okuma yazma biliyomuş hayata bakış açısı anlaması ve kararları senden farklıdır 10 yaş seks için ideal sevgi için değil

0|0
    0|0
  • Yaşlar kaç önemli olan o örnek veriyim sen 15 o 25 se bu işte anormallik var demektir ama 35 -25 yaşsa gayet normal anlaştıktan sonra sorun olmaz.😉

0|0
    0|0
  • Bu konularda konuşacak son insan olmasamda tecrübelerim muazzam seviyede falanda değil ancak kendisinden 10 yaş küçük biriyle veya o boyutta yaş farkı olan biriyle çıkan bir erkek genelde seni yatak süsü olarak kullanmayı düşünür.

0|0
    0|0
  • 30-20 olursa çok çok değil ama dusunceler uyusabiliyor mu ve saygı var mi o onemli

0|0
    0|0
    • düşünceler uyuşuyor, beraberken çok rahatız ikimizde sanki hiç yaş farkı yokmuş gibi sohbet muhabbet edebiliyoruz, aslında edebiliyorduk demem lazım çünkü ben arkadaşlarımın ''yaş farkı çok yaa''demelerine aldanıp konuşmamızı usturuplu bir şekilde kesmiştim yani şuanda konuşmuyoruz :(

• erkek büyükse sıkıntı yok babam 55 annem 40 mesela :D ama erkek 20 kız 30 ise sıkıntı :D

0|0
    0|0
  • İlk bakışta aşk vardır.
    10 yaşta anormal değil olabilir. seviyor olabilir.

0|0
    0|0
  • 21 e 31 25 e 35 ideal de 15 e 25 olmaz:-)

0|0
    0|0
  • Bence 5'ten fazlası fazla.

0|0
    0|0
  • Mk herkeste aynı penis var. Neyin peşindesiniz.

0|0
    0|0
    • ''Mk''herkeste aynı kişilik yok. Neyin peşindesin.

• Boşa bakıyorsun. Bulacağın yine kişiliksiz çıkacak sana göre. O adam ağzıyla kuş tutsa, dünyayı ayağınıza serse gene boş. Kadınları mutlu etmek, memnun etmek İMKANSIZ.

• ya senin kuyruğuna kim bastı böyle :D

• çok ideal bir yaş farkı

0|0
    0|0
  • kullanmak icindir. hatta aileside vardır

0|0
    0|0
    • ne ailesi ya

• baktım

• o zaman diyecek bir sey yok ama bakmadıysanda illa bak. iyi akşamlar

• Evet fazla.

0|0