Soguk mu gorundugumden kimse bana açılmıyor?

Arkadaşlar Günaydın herkes bana soguk gozuktugumu ama aslında soğuk olmadigimi soyler. Cok uzun süredir bir kisi bile benden hoslandigini soylemedi bende sevgilim deger verdiğim birisi olsun isterim fiziksel olarak bir problemim yok hatta guzel bile sayılabilirim. Soğuk gozuktugum icin benden cekiniyor mu acaba erkekler

0|0
010

En İyi Erkek Görüşü

• Aşağıda uzun diyalog kurduğun kardeşim önemli bir noktaya değinmiş. Herkes dediğin kaç kişi? Seninle ilişkileri nasıl? Seni severler mi, düzenledikleri programlara mutlaka çağırırlar mı? Kadınlar biraz fesattır. Bazen gizli ve sinsice, bazen de açıktan muhataplarının psikolojisini bozmayı amaçlayarak konuşurlar.
    Ayrıca erkeğe cesaret verme konusunda sana yük düşüyor mu? Bence evet, az da olsa...

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

09
  • Günaydın :) evet genellikle öyle oluyor bir erkek hoşlandığı kıza eğer daha önceden tanışmayıp sadece gördüyse süzerek bakar ama çekinir doğal olarak vardı senden de hoşlanan biri ama çekiniyordur ; aslında bu biraz da erkeğin kendine çeki düzen vermesi demek hemen yaklaşması hoş durmaz zaten sende olumsuz yanıt verebilrsin ayrıca...

0|0
    0|0
  • ikimizde ayni durumla karşılaştığımız için birbirimize açılmamız en doğrusu olacaktır ve sizi seviyorum sayın bayan ^^

0|0
    0|0
  • Olabılır erkeklerde sogukluk pek degılde kadın soguk oldumu nedense bısey deyınce terslıcekmıs gıbı hıssederım :D

0|0
    0|0
    • Peki nasil davranan kadinlar erkeklere soğuk gelir

• Olabilir valla daha once aklıma gelmemisti bu ihtimal :D

• Kadın dediğin gerekli noktada gülmesini sıcaklığını gösterecek. Bunlara dikkat et ;)

0|0
    0|0
  • Sogukluk bir ihtimal. Takildigin kisilerde onemli.

0|0
    0|0
  • nerde yasıyosun? şehir olarak

0|0
    0|0
  • bilmem bir bakalım soğuk musun :)

0|0
    0|0
  • Ondandır belki

0|0
    0|0
  • bende soğum ama teklif edemiyorum