İkizler kadını hakkında verebileceğiniz ipuçları?

Burçlara hiç inanmam aslında ama bu hatunu bir türlü etkileyemiyorum.. İkizler burcu kendileri ve çok başına buyruk.. Zaten ailesi çok rahat, hiçbir şeyine karışmıyorlar.. Benim onun aklını almam lazım.. İkizler kadını nelerden hoşlanır, nelerden etkilenir? Bilenler paylaşsın lütfen :)
Güncellemeler:
Herkese yorumları için çok teşekkürler :)

0|0
145

En İyi Kız Görüşü

• üşengeçler.

0|0
    0|0
    • İkizler burcu kadını neşeli, enerjik ve hareketli yapısıyla dikkat çeker, fakat bir o kadar da kararsızdır ve sürekli fikir değiştirir. İkizler burcu kadını pratik, akıllı ve çekicidir. Fakat bir ikizler kadınını anlamak çok zordur. Çünkü sürekli bir değişkenlik içerisindedir. İkizler kadını tez canlıdır ve hareketli yaşamayı sever. Özellikle seyahat etmek, yeni yerler görmek ve yeni insanlarla tanışmak ona çok büyük keyif verir. Farklılıktan hoşlanır. İkizler kadını birden fazla işle aynı anda uğraşabilir. Kendisine vakit ayırmaktan fazlasıyla keyif alır. İlgiden çok hoşlanır ve fazlasıyla iyi niyetlidir. Maddi konuda bağımsız olmaktan hoşlanır. Kısıtlanmaktan ve özellikle emir almaktan hoşlanmaz. Hayal kurmayı çok sever ve daima iyi şartlarda yaşamak için uğraşırlar. İkizler kadını akıcı ve etkili konuşması ve ikna kabiliyetiyle fazlasıyla dikkat çeker ve iyi bir dosttur. İkili ilişkilerde oldukça fedakar ve iyi bir partnerdirler.

• Tesekkür ederim :) @yendimkızbaşıma

• Eig için tesekkürler.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

135
  • Önce dostça yaklaşmak lazım İkizlere. Zeki erkeklerden hoşlanırlar genellikle. Zaman zaman serbest bırakacak , eğlenmeyi bilen ve dışa dönük erkeklerden hoşlanırlar. Abartmamak şartıyla küçük küçük iltifat etmek lazım. Ayrıca dürüstlüğünüz ön planda olmalı.

1|0
    0|0
  • Sadece çok sev. Bir kere güvenirse sen aksi davranana kadar vazgeçmek istemez.
    Inanmayan, beklentileri olmayan bir kadının çok başka yüzüne şahit olabilirsin. Senide bu arada göklerde uçurur hadi şanslısın.

1|0
    0|0
  • Monoton olma enerji dolu ol. Beraber yeni seyler deneyin cilginliklar yapin. sagin solun belli olmasin ilgisini cekersin o zmn. Ikizler kadini olrk bunlari soylfeye blrm:|

0|0
    0|0
    • Issız adam ol. Ne ailen ne arkadaşların olsun. Sorunlu ol hiçbir zaman çözemezsin. Umursamaz ol. Diğer kızlarla hep iletişimde ol onlarla da yatıyor mu diye kafası hep meşgul olsun. Zayıf taraflarını gösterme sonraki zamanda hep üstüne gider. Hep merak uyandır. Güvenmek diyorlar ya güvendiği an aşkı azalıyor bilesin. Yoksa ne anal ne düz ne oral ne swinger asla sınır tanımaz. Ama hep bir isteksiz olacaksın. Abazanlığın tavan yapsa da yavaş yavaş...

• Hayatimin bir donemin de ikizler bir arkadasim ve sevgilim oldu.

Ikisi de agzima agzima sicti :)

Ozetle ikizler mi? Ardina bile bakmadan uzaklas.

0|0
    0|0
  • Zeki erkeklerden hoşlanırlar genelde. Dobralığı severler ne kadar açık sözlü olursan o kadar iyi ısrarcı erkekleri sevmezler geri adım atarsan sana 2 adımla geri gelirler:)

0|0
    0|0
  • Bende ikizlerim zeki ve esprili olmayan erkeklerden etkilenmeyiz biz kiskanilmayi severiz ve genelde bizi terkeden erkeklere aşık oluruz :)

0|0
    0|0
  • Iki yuzlu inatci kufurbazlar gercekten bide cok saflar :)

0|0
    0|0
  • Ben ikizlerim. :D
    Ağır takılacaksın ve dostça yaklaşıcaksın. Anca öyle aşık olur :D
    Ulaşılmazı oynayacaksın yani :D

0|0
    0|0
    • Su altta ki kaşar beni tipsizlikle ve yaslilikla itham edip engelledi :)

Prof resmim yoktu bunlari soyluyorken yalniz.
      Pp sana gelsin moruk.
      Ha ve kasarsin hi him.

• Bunu benim cevabıma neden yorumladın aceba?

• ikizlerden erkek/kadın fark etmeden uzak durmak lazım

0|1
    0|0
  • İkizler Burcuyum.
    Üşengeçtirler.
    Kararsızlık hayatların bir parçasıdır.
    İyi kalplidirler ama saf değil
    Sezgileri çok kuvvetlidir insanları anlayabilirler.
    Kimseye güvenmezler.
    İlkten soğuk bir kabuk vardır dışlarında ama içi sıcak yumsak çocuk gibidir.
    Onu anlayan kimse çıkmamıştır ama o anlatmadan anlanmak ister
    İnattır
    Evet eğer etkilemek istiyorsan benden tavsiye
    Çok yaklaşma çok sıcak durma ama ego, hava yapma nefret ederler onu itme ama sana koşmasını da bekleme kapini biraz açıp ışık ver geri çekil sana gelmezse soğuk davranirsa istemediğini düşünme urkektir ve onu kendinden sakin soğutma lakayitkesme ama eğlenceli olursan çok dikkatini cekersin :)

0|0
    0|0
  • fala burca inanmam ama bir kız tanımıştım bu burçtan bir daha tanımak istemem

0|1
    0|0
  • kovala kovala kovala kaç, arkana da bakma.

0|0
    0|0
  • Uyuşuklar

0|0
    0|0
  • Konustugum tum kizlar ikizler cikti be aga

0|0
    0|0
  • Ikiyuzlu, herkesle samimi, ciddiyetsiz. Daha ne diyim allah yardimcin olsun

0|0
    0|0
  • İkizler kadını romantik erkeklerden hoşlanıyor nokta.

0|0
    0|0
  • 3 tane ikizler kız arkadaşım oldu. gerçekten samimice düşüncemi söylersem eğlenceli insanlar. birazda fırlamalar yani. söyle söyleyim onun yanında rahat ol biraz da sahiplendiğini göster sevildiğini bilmek isterler. kıskanılmak hoşlarına gider. çok fazla birşey istemezler

0|0
    0|0
    • dengemi alt-üst etti ya :S

• evet. kendinden emin ne istediğini bilen erkeklere bayılırlar. benden sana ufak bir tüyo

• ben öyleyim aslında, zaten ne kadar dürüst olduğumun da farkında.. belki de biraz daha zamana ihtiyacımız var

Yükleniyor...