Özgüvenim yok galiba sevgili yapamıyorum?

Arkadaşlar hiç sevgilim olmadı çunku istemedim aslında çok yakışıklı bir erkeğim, şimdi istiyorum ama gidip konuşamıyorum. Ne konuşacağımı bilmiyorum, sevgili nasıl olunur hiç bilmiyorum. Hadi sevgili olduk sevgililer ne yapar onu da bilmiyorum, ya yanlış birşey yaparsam, ya onun beklentilerini karşılayamazsam? diye beynim beynimi kemiriyor hiç cesaret edemiyorum. Lütfen bana yardım edin, ne olacak böyle, ne yapmam lazım bunun için, sizler nasıl sevgili edindiniz, ayrıntılı yazarsanız sevinirim?

0|0
15

En İyi Kız Görüşü

• Benimde hic erkek arkadasim olmadi bea😂 Bak sana kisaca bir kizin beklentilerini anlatim. Kizlar zor degil sandiginiz kadar. Ben kendi acimda konusim, ben paraydi suydu güzel sözlerdi hic hoslanmam. Benim sadece istedigim bana sahip ciksin, sevgisini sözlerle degil hareketleriyle göstersin. Utancgac olabilir ama fazlada degil, girisken olucak, ne istedigini bilecek olgun olucak. En önemlisi gönül almayi bilecek. Gönül almayi bilmeyene ömür emanet edilmez.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• sevgili işi zor bro. her zaman bakımlı olacaksın cüzdan kabarık olacak düzgün konuşacaksın. sürekli incelik yapacaksın. seni seviyorum aşkım canım bir tanem tarzı cümleler ile bağ kuracaksın. diğer kızlar ile olan tüm ilişkilerin bitecek. arkadaşlarınla pes atmak yerine sevgilinle sinemaya gideceksin. her gece iyi geceler mesajı her sabah günaydın mesajı atacaksın. yapacaksın da yapacaksın bunun sonu yok. en mantıklısı yalnızlık.

0|0
    0|0
    • ben bunlara gelemem ama sınıfta çok guzel bir kız var ve durmadan arkasını dönup abaza gibi bana bakıyor. Ona sahip olmak istiyorum ama olamıyorum gerçekten deliricem :(

• face ini faalan öğren ya ya whatsapç ordan iletişim kur. ardından buluşun zaten niyeti varmış. düzgün konuş işte heyecan yapma normal arkadaşınmış gibi

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

04
  • Dostum benimde bugüne kadar hiç sevgilim olmadi ve sevgililik konularıyla ilgili bir bilgim yok. Sana bir sorum olcak dostum ama Allaha inancın üzerine doğru cevapla hem bana hem sana yardımı olabilir. Hiç bugüne kadar çocuklukta veya şimdi kısa sureli de olsa oturup uzun uzun dusundugun, gün içinde çok fazla aklına gelen kalbinin atışını değiştiren duygusal olarak ayrı bir kız oldu mu? Veya en fazla beğeni derecesinde pek his duymadinmi oldu şimdilik?

0|0
    0|0
  • Kendi eksikliğinizi kendiniz belirtmişsiniz. Öz güven eksikliği. Bir psikologa gidip danışabilirsiniz ki en etkili çözümdür.
    onun dışında herkese verdiğim tavsiyeyi sizede verim.
    Öncelikle arkadaş ortamına katılabilirsin veya onu senin arkadaş ortamına sokabilirsin, çevrendeki insanları ve onun çevresindeki insanlara tanıştırılmış olursunuz böylelikle samimiyet başlamış olur bir süre sonra cafelerde toplanırsınız arkadaş çevresi ise daha sonra sadece baş başa gitmeye başlarsınız ve anlatırsınız böyle bir takım duygular beslediğinizi, Ergenlikten çıkmışsınız siz ucuz yollar ile kendinizi küçük düşürmeye gerek yok, aceleye de mahal yok arkadaşım. Belirli bir süreç sonucunda cevap verecektir karşınızdaki bayan büyük ihtimal karakterine göre değişebilir orada cevap vermekten çekinebilir, utanmış olabilir orada cevap vermese bile en geç o hafta içinde size cevabını verecektir

0|0
    0|0
  • Ben de seven, sevdiğine nasıl kavuşuyor çok merak eder oldum.

0|0
    0|0
  • Ayni beni anlattin la

0|0
    0|0
    • Ya sorma bizim sınıfta çok guzel bir kız var ve şimdiye kadar 40-50 kere arkasını donup bakmıştır. Onu istiyorum ama sahip olamıyorum deliriyorum :((

• Banada bakan oldu bugune kadar ama hicbiriyle ilgilenmedim bilmedigimden falan ne diycegimi

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Benzer Benceler

Yükleniyor...