15 yaşında çıkan kızlar ciddi mi çıkarlar?

15 yaşında çıkmaya başlayan bayanlar ciddi midir ler özellikle bayanlar ne dersiniz önemli
Güncellemeler:
cevaplarınız için çok teşekkürler arkadaşlar

0|0
269

En İyi Erkek Görüşü

• Lisede yüzde 95 anlık sevgi yüzünden çıkar veya özentilik veya yanlızlıktan kurtulmak ciddi olan pek yok

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

268
  • 15 yasinda diyip yanina bayan demissin ina bayagi guldum. Kiz cocugu laan o daha anca merdiven cikiyordur cikmakta ciddi mi diyorsun. Çocuk daha çocuk.

2|0
    0|0
  • Olgunluk çok farklı bir olay bence.15 yasında olgun olup 25 yasında olgun olmayan cıvık cıvık insanlar da var bence yaşa göre değerlendirmemeliyiz.

0|0
    0|0
  • üniversitede biile anlık ilişki yaşıyorlar kaldıki 15 yaşında ne ciddi ilişkisi daha doğrusu ilişki nedir nasıl yaşanır oni biliyormular haa ama sorsan hepsi ciddi ilişki yaşıyor kadın her yaşta aynı mantıkla hareket eder

0|0
    0|0
  • Bir kere o yaştaki kızlar bayan olmaz çocuk olur ve hayır ciddi çıkmazlar onların ki gelip geçici hevestir.

1|0
    0|0
  • Hayır. Ne zaman insan olgunlaşır o zaman ciddi olurlar. Olgunlaşma da genelde ergenlik bittiğinde olur.

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum benim kuzenim çok güzel bir kızdı ve 15 inde çıkmaya başladığı sevgilisiyle şu an evli 3 yaşında çok tatlı bir çocukları var

0|0
    0|0
  • Bence kızlar her zaman ciddi olur hava olsun falan diye çıkmazlar

0|0
    0|0
  • 15 yaşındaki çocugun neyi ciddi olur sence zamanla bıter bu ılıskı ciddi olmaz sonun olmaz

0|0
    0|0
  • 15 yaşında çocuktan bahsediyorsunuz.. Çocuk adı üstünde..

0|0
    0|0
  • Yok be bence 18 bile ciddi olunacak bir yaş değil 😄

0|1
    0|0
  • daha ağzı süt kokan çocukdan bunu beklecek kadar eksik misin kardeşim?

1|0
    0|0
  • Evlilik mantığı yürütürler ama hazır değillerdir
    tehlikeli bir ilişki

0|0
    0|0
  • nan :D 15 yaşında dıyon neyın cıddıyetını arıyon daha çocuk o çocuk tobe yarabbım

0|0
    0|0
  • Bnce ciddi olabilecegini dusunme

0|0
    0|0
  • çocuk onlar daha ne ciddisi ya

0|0
    0|0
  • tabikide değiller

0|0
    0|0
  • Zannetmiyorum :)

0|0
    0|0
  • o yaşlarda ergenler daha nasıl ciddi olabilirler

0|0
    0|0
  • Daha çocuk ya. :/

2|0
    0|0
  • Hayir cunku daha bebeler

0|1
    0|0
  • Cocuklar daha ne ciddiyeti

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • :D :D sence

0|0
    0|0
  • 15 yaşında olum :D eğlenir bırakır o

0|0
    0|0
  • Yok artık ne ciddisi.. :/

0|0
    0|0
  • ciddi falan değiller

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Onlar antreman yapiyor

0|0
    0|0
  • önemli olan olgunluk.

0|0
    0|0
  • Çocuk daha o. Arkadaşın yaş 15 galiba.

0|0
    0|0
  • Barby oynarlar genelde ne ciddiyeti

0|0
    0|0
  • Ben bazi goruslere katilmiyorum ilk kez 14 yasinda aşık oldum ve tam 18 yasina kadar sevdim. Ve karsi taraf benden 4 yas buyuktu benden daha cocuksu ve ciddi degildi. Akil yasta degil bastadir insandam insanada degisir bu. Ben 15 yasima girdigimde herkes baskasindan baskasina asik oluyordu ama ben hep ayni kisiyi sevdim senelerce. Tabi ki o yaslarda tutulmak yanlis cunku karsi tarafin istekleri farkli olabiliyor. Onun icin 15 yaslarinda asık olmak yerine derslerinize odaklanin cunku cidden sizi uzmekten hayata kusturmekten baska bir ise yaramiyor. Tecrubeyle sabittir.

0|0
    0|0
  • hayır eğlencesine yakışıklı birini görsün içleri düşer daha çocuk onlar

0|0
    0|0
  • Yok be onlar daha bebelac

0|1
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...