Yıldızname dogru çıkar mı? Dinimizde yeri var mı. Aşk ile arasında nasıl bir bag var?

Gizli Üye
Yıldıznamede çıkanlar dogrumudur.

Hic basınıza geldimi.

Yıldızlarınız uyusuyor, yıllar sonra tekrar birlesiceksiniz derlerse cıkar mı?

Aşk da yıldıznamenin yeri nedir?
Güncellemeler
+1 yıl
ve büyü yapıldıysa size işleriniz tepe taklak olup herşey ters gidebiliyormu.
Güncellemeler
+1 yıl
arkadaşlar büyük yaptırıcam demiyorum. sadece yıldıznameye bakıp muhabbet için okuma yapıcam dediler
Güncellemeler
+1 yıl
AMA YILDIZNAME KİTABIMIZDA YAZIYOR DİYORLAR ARKADAŞLAR.. ?
Yıldızname dogru çıkar mı? Dinimizde yeri var mı. Aşk ile arasında nasıl bir bag var?