Sevgili nasil bulunur?

Arkadaslar dalga gecmeyin :)
Cevrem pek yok sevgili nasil bulunur? İnternetten sevgili olmaya nasil bakiyosunuz? Ben olumlu bakmiyorum:)

0|0
444

En İyi Erkek Görüşü

• sanaldan tanıdıgın birine ne kadar güvenebilirsinki şahsen ben kmsenın lafına ınanmam.. yalan konusup konusmadıgını bilemem.. gözlerine bakmam lazım samimiyeti görmem lazım :) onun ıcın sanal aşka hayır :D

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Kız Görüşü

• Bulunmuyor o geliyor seni buluyor bekle gelir daha gencsin

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 43

• kızım sen gayet güzelsin ve tatlı ve alımlısın. sende bulamıyosan yani. eğer evde kalırsa korma ben alırım seni :)

0|0
    0|1
  • Sevgilim olurmusun yazıyorsun 3535 e kısa mesaj atıyorsun evinize kadar getiriyorlar

1|1
    0|0
  • eğer sosyal bir ortama girmiyorsan dışarı cıkmıyorsan arkadaşlarınla biryerlere gitmiyorsan
    sevgili bulman çok zor sanala dadan ordan tanışıp çok mutlu olan bikaç arkadaşım var

0|0
    0|0
  • internetten tabi hemen sevgili olunmaz böyle şeyler çmcelikle tanıma gerçekten tanışmak istediğin biri varsa bir süre sohbet et derim güvenini tam sağladığı anda buluşmayıda deneyebilirsin ;)

0|0
    0|0
  • Erkek olduğu halde i san niye kız profili açar ki? Cinsiyetinden mi emin değilsin yoksa kimlik bunaliminda mısın?

0|0
    0|0
  • Turkiye gibi bir yerde sevgilimi bulamiyorsun pek cok beklentin yoksa karsi taraftan kilosuyla var... :)

0|0
    0|0
  • Gorucu usulu en iyisi.. Gidin biyerlere gorsunler seni sende onlari gor. . Sonra gorusun kaynasin ve evlenib

0|0
    0|0
  • Arayarak bulamazsın. Bulduğunu düşünsen bile yanılırsın. Hiç ummadığın anda ansızın çıkar karşına

0|0
    0|0
  • Eskiden face di simdi instagram bu is için cok ise yariyor sonra ise yerini skype ve whatsapp a bırakıyor :)

0|0
    0|0
  • Bende olumlu bakmıyorum.
    ama sen arayış içinde isen burada taliplerin çıkar.

0|0
    0|0
  • Hiç denemedim be hacı :D internetten konuşurum ama ileri gitmem hiç! :D

0|0
    0|0
  • mesajlarını kapatmadıysan bırazdan adaylar doluşur :D

0|0
    0|0
  • Bulursun bakalım. Acelen ne? Bir yere mi yetişecen? :D

0|0
    0|0
  • internetten sevgili bulunmaz olunmaz sadece aday adayı bulunabilir.

0|0
    0|0
  • Ondan kolay ne var. Yoldan geçerken bir erkeğe git sevgilim olur musun de olur.

0|0
    0|0
  • Ben sevgili olmaya karşıyım o ne öyle yaa kim uğraşcak.

0|0
    0|0
  • bir kafeye git check in yap smra etrafi suz dusenleri izle :)

0|0
    0|0
  • Aslnda çok tatlı görünüyon nasıl bulamıyon ki hayret :)

0|0
    0|0
  • sevgili bulmak zor zor ama degecek kisiyi bulmak zor yanlis anlama..

0|0
    0|0
  • Seni az sonra paketleyip gönderirler.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 3

• Şimdi mesaj atarlar sevgilin olur

0|1
    0|0
  • O seni bulur.