Kapat

Yengeç erkeği hoşlandığı kıza karşı nasıl davranır?

Yengeç erkeğinin aşk hayatı nasıldır? ve ilk adımı kız atarsa tepkileri nasıl olur?

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• yengeç erkeği genelde hoşlandığı kıza normal arkadaşlarına gösterdiği ilgiden daha fazla ilgi gösterir bunu fark edebilirsin çevresindeki arkadaşlarınada ilgi göstermeyi ihmal etmez. her ne kadar utangaç olsakta bir süre sonra hislerimizi karşı tarafa anlatabileceğimizi düşünüyorum. eğer aksine yengeç burcu senden hoşlanmıyorsa ve sen ilk adımı atarsan muhtemelen o senden uzak durur :D soğur yani ben genelde böyleyim

0|0
    0|0
    • anlamak zor desem? Beni görmezden gelmesi soğuduğu anlamına mı geliyor? İlk adımı ben attığım için mi bilmiyorum soğuk davranıyo bana

• gidip ismini sormuştum sadece

• e siz tanışmamışsınız daha :D ismini sormak onu sevdiğin anlamına gelmiyor demekki o kişi seninle tanışmak istemiyor bu yüzden uzak duruyordur başka bir fikir aklıma gelmiyor :D keşke kızlarda benim ismimi sorsalar ahh ahhhhh :D neyse iyi akşamlar

En İyi Kız Görüşü

• yengeçten uzak dur :(

0|0
    0|0
    • neden

• Canim cok dengesiz oluyorlar cok uzulursun 3 kisiyle teceube ettim biliyorum

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• valla şimdi ben burçlara inanmam ama yengecim şöyle diyeyim süprizler yapmayı romantizmi seviyorum ayrıca sahiplenmeyi ve korumayı bayada bir duygusalım

0|0
    0|0
  • Ben yengeç erkeğiyim ama daha hiç bir kızdan hoşlanmadığım için bilemeyeceğim :)

0|0
    0|0
  • Bir aşk ilanı planı var hazırlamakta olduğum aklın durur. :D

0|0
    0|0
  • Bende yengeç burcuyum genelde yengeç burçları eğer hoşlanıyosa süper ilgi gösterir kesin anlarsın

0|0
    0|0
  • google amca ya sor o daha iyi bilir

0|0
    0|0
  • Yırtar parçalar sevgisinden

0|0
    0|0
  • Bilinmez ki

0|0
    0|0
  • Senin burcun ne

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...