Kapat

Çirkin bir kız benden hoşlanıyor. Onu üzmek istemiyorum. Ne yapabilirim?

Bana pek yakışmayan bir kız benden hoşlanıyor. Onu üzmek, kalbini kırmak istemiyorum. Onunla buluşucam. Buluşmalarda nasıl olayım ki ona karşı içimde bişeyler oluşmasın ve beni arkadaşı olarak görmeye başlasın?

0|0
95

En İyi Kız Görüşü

• çirkin veya güzel sonuçta bir kız neden çirkin diye belirttin. her kızın kalbi var şuna bak :/

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Yani benim yanıma pek gitmeyecek cinsten

En İyi Erkek Görüşü

• ne yaparsan yap gösterecegin her türlü alakayı kendi istedigi gibi yorumlayacaktır en iyisi ilgisiz davranman :)

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben sana o gozle bakmiyorum de. sevmedigini direk soyle. onu uzmiycem diye oyalarsan daha cok uzersin aslinda.

3|0
    0|0
  • Ya sevgilim var de eğer sevgilin olmadığını biliyosa sevdiğim var de garanti olarakta maco davran kaba ol kaçar kız iki dakikada 😊

0|0
    0|0
  • Çirkin değildir de sevmiyosundur kızı kendinden soğutmaya çalış

1|0
    0|0
  • bende çirkinim :D ya bencee de kş ben başkasını seviyorum falan de uydur bir şeyler ama sakın kalbini kırma bu konuda çok üzülürüz :(

0|0
    0|0
  • Direk konuş uygun bir dille kırmamaya dikkat ederek anlat uzaması ümitlenmesine sebep olabilir.

0|0
    0|0
    • Buluşucam bari bir kere beni sevgilisi gibi hissetsin

• Yapma bunu lütuf gibi, ayrıca bana pek yakışmayanda ne demek tamam sevmeyebilirsin hoşlanmayabilirsin ama senin güzelliğinde bir sivilceye bilmem neye bakar kibirli geldi bana sözün..

• Kardesim gibisin falan de Sevgilin oldugunu soyle boyle abi gibi davran

0|0
    0|0
  • Onu gerçekten üzmek istemiyorsan direk yüzüne söyle ben sana öyle bakmıyorum diye.

0|0
    0|0
  • Aslında hiçbir kız çirkin değildir, bakımsızdır buna inanıyorum. Değiştirebilirsin de ama kim uğraşıcak:/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Buluşmalarında ona: hacı, hacıt, kenks, kardo vb. dersen artık arkadaş olmuş olursun sanırsam.

0|0
    0|0
  • seni öyle sevmiyorum de kızların bizlere yaptığı gibi
    çok sıkarsa çak geç

0|0
    1|0
  • Kız bakımsızsa kuaförde buluşun bence.

1|0
    0|0
  • Uza de yeterli

0|0
    3|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...