Sevgilisi var hala bana bakiyor?

Arkadaslar cocugun sevgilisi var. Ve resmen bakiyor artik bakismaya basladik . Bende ona bakiyorum ve hoslaniyorum. Artik yanindaki kizi gormuyorum .cocukta sevgilisini pek gormuyo gibi. Pek sicak davranmiyor sevgilisine. her gordugunde bana bakiyor . Niye ayrilmiyor sevmiyorsa ? Benim ondan hoslandigimi ona nasil gosterebilirde ayrilirlar?

0|0
610

En İyi Kız Görüşü

• Benimde başıma geldi seninki gibi bişey sevgilisini sevse sana bakmazdı bence fakat beraber olursanız aynısını çok çok yüksek ihtimalle sanada yapacak

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Ya arkadaş hiç mi kafanızı kullanmazsınız? O p**evenk çocuk kız arkadaşının yanındayken sana bakıyorsa, seninleyken de bu sefer senden daha iyi birisini bulduğunda ona bakacaktır! kısasa kısas!!!

0|0
    0|0
  • Demek ki seninle birlikteykende başkasına bakabilir gerçi senin de ondan farkın yok..

1|0
    0|0
  • bugun o kızı aldatan yarın senide başka kızla bakışarak aldatır inş sende tadarsın

0|0
    0|0
    • o cocuk bakmaya basladi bende fark ettim. Fark ettikce oldu. Bilip bilmeden beddua etme p**evenk

• sevgilisinin yaninda bakan erkek kadar basit degilim ona bak. Geri zekali

• O basit erkekden hoslanirken basit erkek olmuyo ama sen basit erkeklerdenmi hoslaniyosun sana ucunye diyom bugun ona yarin sana hayir gelirmi o erkek ben sakince anlatmaya calisiyom soylediklerine bak agzin bozuk e boyle kizdan bunu beklemek normal bide bize iftira atiyo

• Türk kadininin en sevilmeyen huyu boynuzlamasi ve kadın kadının hakkaten dusmani

0|0
    0|0
  • Seni kullanacaktır

0|0
    0|0
  • insanın ilk önce gözü doyacak gözü

0|0
    0|0
  • Sen gostermissin gosterecegin kadar

0|0
    0|0
  • nifak tohumları ekme len milletin arasına

0|0
    0|0
  • Saçmalama ne işin var öyle biriyle

0|0
    0|0
    • O niyebakiyor? Sevmiyosa ayrilsin.

• Amacı seninle yatmaktır onun

• bende senden hoşlanıyorum

0|0
    0|0
    • Neyi bekliyosun o zaman hala :d

• sevgilim olsana kiz

Kızlar Ne Diyor 5

• "Keşke kadın olmasaydın " sözünü hatrlatıyosun bana...

0|1
    0|0
  • Sevgilisine git benle yatti de ayrilir o zaman ve siz cikarsiniz =mutlu sonn💑

0|0
    0|0
  • Sevgilisi olup benden hoşlandığını da söyleyen var seninki yine iyi

0|0
    0|0
  • Ondan sana Hayır gelmez.

0|0
    0|0
  • Igrencsin ya

0|0
    0|0

Benzer Benceler