Aldatan sevgilime bir şans daha verdim kötü mü yapmışım?

Gizli Üye
Uzun süredir birlikteydik sonra bi ara ayrı kaldık o süre icinde bi kızla takılmıs daha sonra biz cıkarkende bu kızla takıldığını öğrendim ve ayrıldım..ne aradım nede sordum mesajlarına cevap vermedim birkaçgün böyle devam etti kendsi mesajlar attı ağladı sızlandı affet sensiz bir hiçim ne yaparsam yapaıym olmuyor dedi. ama ihaneti kendime yediremediğim icin kabul etmedim araya arkadaşları felan girdi yine kabul etmedim ben hyr dedikçe daha çok peşimden geldi.. bir ara şifresni öğrendim girdm mesajlarını gördüm.. benden öncede cok sevgilisi olmus geçmişi hakkında biraz bilgim var ve hiç bir kıza bu kadar yalvarmamıs bunu arkadasıda bana söyledi..bugüne kadar benim icin cok fedakarlık yaptı korudu sahiplendi ailem öğrendiğinde bile tehdit almasına rağmen vezgeçmedi..bende ikinci bir şans verdim barıştık son zamanlarda sözümden cıkmıyor ne istesem yapıyor ama içim rahat değil ama sevgimden eminim..sizce kötümü yaptım bu tekrar aldatmasına sebebiyet verir mi cok pişmandı cok yalvardı ağladı felan ama bilemiyorumm..
Aldatan sevgilime bir şans daha verdim kötü mü yapmışım?
11 Cevap