Kızlar nasıl erkeklerden hoşlanır? Yakışıklılık mı önemli yoksa bilgi,kültür, ya da para mı?

Gizli Üye
ben şimdi kimseyi kötülemek istemem sonuçta herkezi allah yarattı tabiki...

ama şu var bakiyosunuz gerçekten çok güzel tatlı bir kız yanındakine bakiyosunuz yakışıklı olmayan tipsiz hatta ama çok çenesi olan bir erkekle sevgili mantıklı mı sizce ?

kızlar tipten çok onlara iltifat eden erkeklerdenmi hoşlanır çok konuşan ağzı laf yapan erkeklerimi sever?

bakiyosunuz çok yakışıklı bir erkek ama yanında fazla güzel olmayan bir kız bunun gibi daha çook var...

sizce güzellikmi veya yakışıklılık mı? önemli yoksa bilgi kültür para

veya ağzı laf yapmak mı?

sunuda sorayım kızlar nasıl erkeklerden hoşlanır veya

biz erkekler daha çok nasıl kızlardan hoşlanırız...

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Kızlar nasıl erkeklerden hoşlanır? Yakışıklılık mı önemli yoksa bilgi,kültür, ya da para mı?