Erkeklerde en belirgin hiç şaşmaz denilen hoşlanma belirtileri nelerdir?

Gizli Üye
Her erkeğin kendine özgü duygusal tepkileri vardır.ama;öyle davranışlarda vardır ki çok bariz belli bu insan benden hoşlanıyor diyebileceğimiz hoşlanma belirtileriniz,bunu karşı tarafa belli etme davranışlarınız nasıldır?bir erkek bir kıza...davranıyorsa bunları bunları yapıyorsa hiç şüpheniz olmasın sizden hoşlanıyor dedirtecek davranışlar nelerdir?
Erkeklerde en belirgin hiç şaşmaz denilen hoşlanma belirtileri nelerdir?