Bir bayana ilanı aşk nasıl yapılır?

revolta30
Merhabalar ben bursadan zafer. Geçenlerde internet üzerinden anlaştığım bir bayan ile cinsel ilişki yaşadım hayatımın zevk ve eğlenceler ile dolup taştığı bu hayatta erkek olduğumu sanıyordum taki o kızın evinde konuk olana dek... O andan itibaren ben ben değildim sanki yüreğim kolum bedenim sanki ben değildim kanatları kırılmış diz çökmüş bir melektim âdeta... Karşımdaki insan âdeta bir güzellik tanrıçasıydı ondan çok etkilendim öyleki cinsel ilişkiyi devam ettiremedim durdum ve çok düşündüm onunla sohbet ederken bile kendimi öylesine mutlu hissediyordum ki ama herşey bittiğinde evimin yolunu tuttuğum da kendi kendime ona aşkımı ilan etmeliyim dedim... Dedim ama bu nasıl olacaktı... Bana nasıl cevap verecek... Cevab biçimi neye benzeyecek... Buna kızacak mı öfekelenip bağırarak olacaktı cevabı yoksa alay mı edecekti... Yoksa ikna olabilecek mi... Netice de kaybedecek birşeyi yok gelecekten çok fazla bir beklentisi ya da kariyer beklentisi, şöhret beklentisi gibi bir amacı olmayacaktı bu konuda düşünüldüğünde olumlu bir cevap verebilir ama diğer yandan gözünü para bürümüş ve paradan başka birşey düşünmeyen biri ise bu o kadar da kolay olmayacaktır diye düşünüyorum.. Evinden çıkarken bile onu dışarıda çay içmeye davet ederken " ben içerde çalışıyorum " cevabını vermişti... Yani dışarı çıkarsa bile onun parasını da ayrıca alacağını ima etmeye çalışmıştı... Ama diğer yandan bana karşı çok şefkatli ve iyi davranmıştı benimle sohbet edip iyi bir misafirperverlik göstermişti... Ben onu gerçekten çok sevdim... Ona olan sevgim beni günden güne yıpratıyor... Sizce ne yapmalıyım? Ona olan aşkımı itiraf etmeli miyim? Yoksa para karşılığı bile olsa onunla aramdaki ilişkiyi geliştirme yoluna mı gitmeliyim.. Zamana mı bırakmalıyım... Lütfen yardım edin
Bir bayana ilanı aşk nasıl yapılır?
4 Cevap