Gözlerime değil bacaklarıma ve organima bakıyorlar?

Siniftan bir iki arkadasim bacaklarima ve ozellikle cinsel organima bakiyor kac defa farkettim göz göze geldim bisey demedim daha ama ciokta iyi birileri bana baska gozlerle bakmalarini istemiyorum cok darda giyinmiyorum bakmakla ellerine ne geciyor biseyde belli olsa neyse diycem ::D Sizce bir erkek neden bunu yapar?

0|0
836

En İyi Erkek Görüşü

• bir erkeğin bir kıza bakması için illa açık ya da dar giyinmene gerek yok seni beğeniyorsa bakar bakınca napar diye soruyorsan muhtemelen hayal eder seni çok beğeniyorsa bu her erkek için geçerlidir beğendiğimiz kadınları hayal ederiz garip bir durum değil bu durumdan kurtulmak istiyorsan ya rahatsızlıgını belli ediceksin ya da tamamen umursamaz görünüp fark etmiyormuş gibi yapıcaksın ki bir süre sonra vazgeçsinler ama senin durumu fark ettiğinde halde tepki vermediğini anlarlarsa bu onlara cesaret verir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 35

• Kafatasının içindeki ile değil kasıklarının arasındaki ile düşünmeden dolayı oluşan bir durum bu...

1|0
    0|0
    • Neden bu kadar önyargılısın hayir soruda da belirttim bu ilk. farkedisim degil dedim ve siradan birileri olsaydilar amaclari apaçık ortada derdim. ama belirttim sinif arkadaslar. ve siradan arkadaslikar degil gercekten cok iyiler konusunca falan hic oyle seyleri yok. ben uzaktayken. farkettim. bu durumu bu kadar onyargili olmamalisin

• Çok özür dilerim ben çok yanlis anlamisim bir kac ksii sacma sapan yorumlar yapti bana karsi bende sende beni sucladin sandim gercekten. haklisin cok ozur dilerim

• Özür dilemeye gerek yok.

• Kıyafetinden sen rahatsız değilsen, bırak bakan kişilerin sorunu kalsın o da.
    Seni rahatsız eden bir yanı yoksa kıyafetin, beğenilmenin tadını çıkar sadece.

0|0
    0|0
  • seninde hosuna gidiyor güldüğüne göre.. aç baksınlar sıkıntı değil yani

1|0
    0|0
    • Tüm yazdigima gülücük koymadim sadce bir cumlenin sonuna cumle koydum hosuma giden bsy olsaydi acardim sen rahat ol burayada sorup sizden fikir istemezdim vede rahatsiz oldugumu belirtmezdim.

• rahatım ben :) görünüşe göre sende rahatsın.. ee tabi böyle olunca libidon tavan yapıo

• Bu son derece normal, karşı cinsler birbirilerine bakarlar. Hatta bundan hoşlanmasılısında, çekici bir kızsın demek ki. Bir de bacakları anladım da, organına nasıl bakıyorlar? organın giysinin üzerinden nasıl anlaşılır?

0|0
    0|0
  • Kizlqr erkeklerin ilk etapta gozlerine ellerine felan dikkat eder dqha sonra tam olarak ne istediklerine karar verirler * erkekler gordugu kizin eline yuzune fizigine her yerine bakip oyle karar verir ne istedigine :)

0|0
    0|0
  • Bakış açısı seni rahatsız ediyorsa demekki niyeti iyi biri değil. konuş söyle. Erkekler genelde böyledir. kimisi öküz gibi bakar kimisi çaktırmadan...

0|1
    0|0
  • Erkekler deki fantezi dunyasini ancak erkek olan bilir. yüzüne güler arkadan kaseyi keserler. dikkatli ol

0|1
    0|0
    • Kaseyi keseri aciklar misin? :D sacma gelebilir ama hayal kurdugu anlamna mi gelir yoksa dedikodu gibi mi

• 'Arkadan' kelimesini kullaninca kafam karisti. Neden dikkatli olsun kiz zaten dar giyinmiyorum diyir daha ne yapsin? Mesafe kurmaktan baska

• Boşver sen erkeklere fazla yanaşma. cikarciyizdir biraz

• bir çok erkek öyle göz ucuyla suzme ihtiyacı duyar karsisindaki bayanin güzelliğine doyumsuzlugu olabilir 😃

0|0
    0|0
  • Guzelsen daha çok bakarlar ama senin kendine makyaj yapmanlada felan alakalı illa bakilcak diye bir kural yok ama bakımlı insana herkes bakar

0|0
    0|0
  • Açıkçası çok hoş bir durum değil ama iyi yöndenden bakmanı tavsiye ederim muhtemelen fiziksel olarak iyisin ve beğeniliyorsun:D

0|0
    0|0
  • atıyor hafızaya akşam seni düşünüyor malum işi yaparken

0|0
    0|0
  • Erkekler bunu sebepsiz yaparlar
    Aksam yatakta senin hayalinle boşalıyor olabilir

0|0
    0|0
  • Konuşursan uyarırsan bu ters etki yapar deneme bile.

0|0
    0|0
  • İçgüdüsel tabıkı neden olcak beyın goruyo hormonları uyarıyor :)

0|0
    0|0
  • Resmene yollasana merak ettim :)

0|0
    0|0
  • Git öp onlari. d

0|0
    1|0
  • Akşama malzeme olsun diye yapar :D

0|0
    0|0
  • organın da yanıyor zaten :)

0|0
    1|0
  • tadına bakmak istiyor sende kaşınıyon

0|0
    0|0
  • arzuluyorlardır seni

0|0
    0|0
  • Güldürdün sağolasın :D

0|0
    0|0
  • Uzaklaşmaya bak bence sen onlardan :)

0|0
    0|0
  • arzuluyorlardır seni

0|0
    0|0
  • Abazalıktan.

0|0
    0|0
  • bende bakarım özelde anca sebebını söylerım:)

0|0
    0|0
  • Bunu sorduna göre yasindan şüphe ederim

0|0
    0|0
  • Düşüncülerini git birde ona sor bakalım

0|0
    0|0
  • eve gidince seni düşünerek boşalıyolardır

0|0
    0|0
  • ne giyince bakıyorlar

0|0
    0|0
    • Normal pantalon ve darda degil. genelde ispanyol paca vs. Giyerim dar giydigimde oluyor tabi ama üzerine uzun hirka tarzi seyler giyiyorum o zamanlar

• Soruda da belirttim. degil belli olsa zaten soruyu sormam ki neden baktiklari anlasilir yani

• daha önce frikik vermişindir

• Git konuş rahatsiz oluyorum diye.

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    5

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu ovünmen degil utanman gereken bisey..
    bu arada sende pek mutlusun? Çok da iyi birileriymis öyle mi? Git o zaman kırma iyi insanlari gecell hayali olmak yerine gerçeği ol senin gibisine bu yakışır ;)

0|0
    1|0
    • Ya öf ne önyargilisniz be demek istedigim yi birileri olduklarini benim hakkimda boyle seyler dusunmediklerini bekliyordum ama bakislarini gorunce rahatsiz oldum ve suphelenmeye basladim ama bosuna anlatiyorum nas anlamak istersen anla canim

• sana halleniyorlar kaç

0|0
    0|0
  • uzak dur

0|0
    0|0
  • uyarsana sende

0|0
    0|0
  • iyi birileri diyosun ama onların sana arkadaş olarak bu gözle bakması kötülük muhattapa alma

0|0
    0|0
  • Yani bakan bir kişi olsa çeşitli açıklamaları olabilir.. boş bulunmuştur, beğenip bakmıştır filan..
    Ama iki kişinin bakması kötü bir durum, arkadaşlık duygusuna yakışmaz, direkt aralarındaki cıvık bir geyik muhabbeti bu.
    Onları bakışlarınla ve mesafe koyarak ikaz edebilirsin, bu konuda konuşarak yüz göz olmanı önermem, ne kadar arkadaşlıklarına güvensen de 20 yaş altı erkeklerden her türlü dengesizliği ve ergenliği bekle. Onlardan ne sevgili oluyor ne de samimi arkadaş.

0|0
    0|0
  • dikkat çekiyor demek ki zun bir şey giy dicem ama o bakmasın bu bakmasın diye kendinide kısıtlamak ne derece doğru bilmiyorum. yerinde olsam hayırdır der ve bozarım.

0|0
    0|0
    • Genelde ispanyol paca giyiyorum dar giydigimde uzun polar hirka vs. Giyiyorum hayie normal kiskler olsa anlarim ama arkadaslarim ve siradan degiller sasiriyorum bu duruma

• erkekler bakar ister istemez göz kayar. ama uzun uzun bakıyorlarsa uyar.

• çok bakıyozz:)

Yükleniyor...