Birinden hoşlanıyorum. Ne yapmalıyım?

Ben birinden fazlasıyla hoşlanıyorum. Bana bakıyor ama sadece bakıyor. Burcu aslan. Ve gerçekten karizma. Benim bir taktiğim var. Ben diyorum ki buna bir hafta bakayım güzel güzel. Sonra bir hafta sonra hiç bakmayım. O eksikliği hissedip beni arar mı gözleri. Yanlış taktik mi. Başka bir öneriniz var mı

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

• Asla oyle birsey yapma seni dengesiz bir tip olarak gorebilir ona olan ilgini iyice belli et baktin hala birsey yok cok istiyorsan ilk adimi kendin at

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben karizma brine bakiyordum ne bakiyon ayi mi oynuyo dedi. Seviyorsan git kons bnce.

0|0
    0|0
    • Oynamıyorsun ama tam ayısın demelik olmuş o. Konuşsam mı biraz daha emin olmam gerek ya

• 3 gnluk dunya.. icinden ne gelirse onu yap canim' hayat fani olum ani ;)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• 2. adımı atmasan hayatın hep bakmakla geçer.. konuş kardeşim konuş insanız ınsanlar konuşarak anlaşır... konuşmadan kımse senin derdini bilemez.

1|0
    0|0
    • Ama ben utanırım 😞

• işte o utangaç halinle bunu başara bilirsen düyününuze beni davet etmeyi unutma:)

• hep aynı taktikler. belki o da ümit keser. bir kız bana bakıp sonra vazgeçiyorsa ben de bir daha bakmam mesela. her taktik herkeste işe yaramaz :)

0|0
    0|0
  • aslan burcu insanlarla asla çıkma birlikte olma sana tavsiyem köpekten beter olursun

0|0
    0|0
    • Ya ama görünce kalbim güm güm atıyor

• Yuh resmen öküz

• aslan burçları kızlarıda öyle erkekleride hiç bulaşma kardeş

• böyle şeylere gerek yok canım ya?

0|0
    0|0
    • Ne yapmalıyım

• sadece bakıyor diyorsun bakmala hoslan'manın arasında daglar kadar fark var canım sana bakıp senın yanına gelmıyorsa senle konusmuyorsa o sana senın ona baktıgın gıbı bakmamıstır farklı seyler senden faydalanmak ıcın?

• Hemen Orayı terket

0|0
    0|0
  • Sen güzelmisin değilsen sıksen bakmaz sana

0|0
    0|0
    • Yani çok güzel olmasam da güzelim. Boyum fiziğim güzel. Yüzüme de bakılmıcak gibi değilim

• Belki farkında değildir. Hem arkadaşlarım o kadar da değil abartıyosun diyolar

• bilemicem beklke ve gör

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...