Kapat

Teyzemin sevgilisi var evli oldugu halde?

Merhaba arkadaslar hemen konuya geceyim benim teyzem le aram cok iyidi bu arada bayanım evli iki çocuklu ve 29 yasinda internette tanıştığı 30 40 kisiyle sevgili oldu bizim akrablarda ters boyle seylere birtek ben biliyordum oda benim tum sirlarimi bilir sevgililerine kamera açtı soyundu daha neler neler bnde en sonunda dayanamayıp anneme anlattim yani ablasina boyle boyle ne yapmalıyım onu bunlardan vazgecirmek icin lütfen yardimci olun 1 aydan beri küsüz bu olay yuzunden artik patladim ya
Güncellemeler:
Yatmadi l*n bak adam ol insam gibi konusun
Insan gibi birsey paylasmayada gelmiyor piclik sizde picsiniz tam bir

0|0
735

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlar sana yetmez teyzeciğim de, birkaç tanede sen bul. Sınıftan, çevreden filan artık nereden denk gelirse :) Yakında sevgili aranıyor diye ilan bastırırsa şaşırma :) Son gaz gidiyor.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• canım benim açıkcası ev hanımıysa evde net varsa vazgeçmesi çok zor bağımlılık yapmış bence psikolog yardımı alması lazım ya da bir işle sürekli uğraş halinde olması gerekiyor

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 34

• P*çlikleri görmezden gel, muhattap olma. İyi yapmışsın, hangi açıdan bakarsan bak yaptığı doğru bir davranış değil. Onun yardıma ihtiyacı var ancak kocası tarafından, cinsel açıdan onu doyuramıyor ya da teyzen onu beğenmiyor. Adamın kendine bakım yapması ve teyzeni şımartması gerekir, bir süre bunu yapıp daha sonra teyzene yüz vermediği takdirde teyzen yine kocasının peşinden koşacaktır.

1|0
    0|0
  • teyzenin gidişatı gidişat değil,, o kamerada açtığı görüntüler ilerde ona şantaj olarak döner haberi olmaz. sonra bizler gazetelerde 3. sayfa haberlerinde cinnet geçiren koca eşini 35 bıçak darbesi ile öldürdü haberlerini okuruz

1|0
    0|0
  • bizim yörede bir fıkra var kadının adı feremezmiş bunun eşi dışında ilişki yaşadığı bir adam varmış adam buna gece evinin dışından bağırırmış neyse bu kadının kocası durumu öğrenmiş kadını kilitlemiş adam yine bagırmıs 'feremez feremez'
    kocası: 'kilitlidir gelemez'
    adam alışmıştır duramaz
    senin teyzenin durumuda bu :D

1|0
    0|0
    • Tam +1 vereyim derken adini gördüm
      Bugün ne de çok karşılaşıyorum Yusuf adıyla
      Unutmaya çalıştıkça :-( :-( :-( :-( :-(

• senin yapacağın bir şey yok kardeşim teyzenin kendine çeki düzen vermesi gerekir... yalnız gerçekten içinde varki yapıyor.. hoş bir şey değil bir şekilde kendini soyutlaması gerekir. kaldiki sen dert ortağısın ve sendende desdek alacaktır zamanla ;) bu konuda sakın yüz verme ;)

0|0
    0|0
  • 30-40 kişiyle beraber olması vakanın agır oldugunu gösteriyor zaten..,
    interneti kapatın evde... cebinde akıllı telefonda bırakmayın..
    sonunda kocası ögrenirse sonu tahmin edilemez kötü durumlara varabilir..

0|0
    0|0
  • Mesele senden çıkmış ama teyzenin de beyni gitmiş artık hormonlarla yönetiliyor.

Bu nasıl bir açlıktır arkadaş.

0|0
    0|0
  • Onunla konuşmayı dene diycem ama bunu yapmışsındr emin olki bu bir hastalıktır teyzen bundan zevk alıyor ama bu psikolokluk durum..

0|0
    0|0
  • Ulan güncellemede millete piç demişsindir ne diceklerdi teyzene çoluk çocuk sahibi evli kadın yaptığı halta bak

0|0
    0|0
  • Ya senin teyze yoldan çıkmış, şarampolde 9 takla atıyo...

0|1
    0|0
  • bu nasıl bir teşhir.. bu soruyu burada sormak nekadar doğru!!! teyzem diyosun kusurlar örtülür ivşa edilmez...

0|0
    0|0
  • Ahahahah güncellemelere bayıldım :D yatmadı diyor birde :D imkanı olsa yatmaz mı sence? :D

0|0
    0|0
  • valla azmış kudurmuştan beterdir. sıkıntılı bir durum

0|0
    0|0
  • teyzen enişteni 30-40 kişiylemi boynuzladı yani? :)

0|0
    0|0
  • senın teyzenınde ar damarı catlamıs nasıl bır aıle egıtımı almıs anlam veremedım

0|0
    0|0
  • Burya yazmışşın bide yorum yazana tepki gosterıyorsun 30-40 kişi dıyrsun ne yazsın millet

0|0
    0|0
  • 30 Kişimi? oha diyorm. Bukadar insnla oynaşan kadın beni niye bulmaz lan? :)

0|0
    0|0
  • İçinde varsa yapcak birsey yok. Kocası ilgilenmiyordur

0|0
    0|0
  • bunlar hep Aşk-ı memnun zararlari

0|2
    0|0
  • Yapman gereken tek şey var?

0|0
    0|0
  • Motor su kaynatmamış mı daha :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 6

• Üzülme teyzem büyük bir insan o şeyin yanlış olduğu bilmiyor mu? Biliyor.
    Annene soylemissin iyi yapmışsın.

0|0
    0|0
  • Sen girme artık bu konuya. Annene baskı yap susmasın yazık kocasına

0|0
    0|0
  • Niyet bozuk olunca... Ailesine söylemekle tehdit et, vazgeçirmeye çalış nedir bu net ve dısarıdakine merak anlamış değilim.

0|0
    0|0
  • Aman boşver herşey olacağına varır. Müdahale edersen Arada kalan sen olursun.

0|0
    0|0
  • sen annene anlatmakla iyi yapmışsın sen bırak artık meseleyi annen halletsin

0|0
    0|0
  • Baya azginmis teyzem

0|0
    0|0
Yükleniyor...