Gay sevdiğim var yardim edin?

Merhaba arkadaslar ben bundan 3 yil once birine asik oldum halada seviyorum su anda 21 yasinda daha sonra bu cocugun gay oldugunu ogrendim, ogrendigimde yerle bir oldum gunlerce agladim cunku inanilmaz derecede cok seviyordum, daha sonra bu sevdigim gayin yillardir erkek arkadasi oldugunu ogrendim ama ben onu hala seviyorum umurumda degil gay olmasi ve erkek arkadasiyla arada konusuyoruz hatta erkek arkadasi sevgilisini sevdigimi bile bileyor, sevdigim cocuk bana iki kez bastira bastira gayim dedi ama beni anladigini da soyledi, ustune ustluk yuzukleri bile var ama ben hala seviyorum onu dusundukce kalbim yerinden cikacak gibi ve ilk asik oldugum kisi bir gay ne yapacagim yardim edin yillardir vazgecemiyorum :(
Güncellemeler:
Ben çare arıyorum unutmak veya vazgecmek bir çare değil

0|1
928

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• bir ara bir kıza açılmıştım. bir arkadaşlık sitesinde gay arkadaş ararken benimle ilgilenmişti. açıkladım. yine de görüşmek istedi. görüştük, ama sürmedi tabii. zorla güzellik olmuyor. ne o ne de ben öldüm bittim moduna girmedik neyse ki.

ama... ilk gay sevgilim hala aklımda, hala peşindeyim. hayatında kimse yok neyse ki. kurtulmaya çalışıyor sanırım. aile, toplum baskısı ve bunlarla birlikte vicdani sıkıntılar... zor bir durum.

bizim de yüzüklerimiz vardı. çaktırmadan elele dolaşır, fırsat buldukça öpüşürdük.

hayatında herhangi biri olarak var olmak istiyorum onun. o yüzden sevgili falan olarak zorlamıyorum. bence sen de öyle davran. umarım ayrılmazlar. herkesin aklı fikri almada vermede. bırakalım o abaza ama ahlakçının önde gidenlerini. ben sevdiğimi el sürmeden gözümle de severim, bir ömür severim.

hayatında mutlaka olmaya çalış. en iyi arkadaşı falan olarak. hani o da ne kadar devam eder bilmiyorum. sonuçta kadınsın. gay olduğunu söyleyemeyeceğine göre, çevrendekilere bir erkekle bu kadar yakın olmanı nasıl açıklarsın ki... tabi çevre durumunu bilmiyorum. zor bir durum. üzüldüm.

0|0
    0|0
  • Bence bu işin peşini bırakmalısın çünkü onun seçimi kızlar olmadığı için hiçbir şansın olmıycak. Ben nasıl bir erkekten hoşlanmıyorsam o da kızlardan hoşlanmıyor, erkeklerden hoşlanıyor demek ki. Cidden zor bir durummuş, yapacak pek bir şey yok

0|0
    0|0
    • Iki yili askin seviyorum zaten birakamiyorum gay olmasi kizlardan hoslanmamasi umurumda degil sonuna kadar seviyorum unutamiyorum :((

• Ya valla biri bana da mantıklı düşün bırak dese sevdiğim kişiyi asla bırakamazdım. Ama hayatına devam etmek için bırakmak zorundasın. Tek yapabileceğin bu, her zaman güzel şeyler olmuyor :/

• Beni anladigin icin tesekkurler bende birakamiyorum iste olmuyor oyle kabullendim onu ama onu iatiyorum :((

• Şimdi şöyle düşün bir kız sana aşık oluyor seninle aynı durumu yaşıyor ama sen bir çocukla sevgilisin senin o kızla ilişki yaşamanla erkek arkadaşının seninle ilişki yaşamadı ihtimali aynı yani umutsuz vakasın

0|0
    0|0
  • O seninle arkadaşlık kurmak istiyor sende onu kaybetmek istemiyorsan arkadaş olacaksin sen onu sevmeye o da seni arkadaş olarak görmeye devam edecek sister

0|1
    0|0
  • Bu Sapkınlaşmış Bir İlişki Deryasının Sonu Sizin Daha Sonra Başınızı Hayatınız Boyunca Ağrıtacak Olaylara Mahal Verecektir.

Derhal Ayrılmalısınız.

0|0
    0|0
  • Unutacaksın. ya da sadece arkadaş olacaksın onunla.

0|0
    0|0
  • ahuahauhauahuahauhauahuah :DDDDDDDDDD xDDDDDDDDDDDD

0|0
    0|1
  • Gay sevdiğin hangi statüye giriyor yani alıcımı vericimi ona göre yorum yapim? :D

0|0
    0|0
    • Sevgiliside kendiside tam erkek gibi gozukuyor ama konusmaya gelince ikiside pasif gibi o kadar karisik ve anlasilmazlar ki

• Aslında sorulacak çok soru ve detay var... gerçekten sıradışı bir durum yerinde olmak istemezdim ve bu yolda sana senden başka kimse yardım edemez... kim ne anlatırsa anlatsın şu an senin kafanda deli sorular var ve sen bu yolda yalnızsın, güçlü olmaktan başka çaren yok. Belkide herşeye en baştan başlamalısın.

• Ilk kez beni bu yonden anlayan biri evet yanlizim ne kimseye anlatabiliyorum nede anliyor bu kadar cok sey olduktan sonra gercekten bastan baslamak istemiyorum ben onu seviyorum her haliyle :(

• Alıyor mu veriyor mu
    Alıcıysa umutsuz vaka ama vericiyse ufakta olsa umut vardir

0|0
    0|0
    • Tipinde gay tipi yok bildiğin taş gibi erkek alıyor veya veriyor o bile umurumda değil seviyorum

• Aliyorsa ne veriyorsa ne biliyorum cok sey biliyorum anlatmana gerek yok tesekkuler ama ben onu bile kabullendim hala seviyorum

• Uzak dur sadece bunu diyim benmdd gay arkadaslarim var ne b*k yediklerini biliyrm hemde evli bunuda diyim

• fatal error 404 not found

0|1
    0|0
  • 3 lü mü yaoak ne yardımı

0|0
    0|0
  • Yapacak bir şey yok :) Vazgeçeceksin.

0|0
    0|0
  • bütün bunlar türkiyede mi yaşanıyor. vay anasını

0|0
    0|0
  • Sende erkek ol?:D

1|0
    0|0
  • AS:DS:AD:AS:D:AS:D:AS:D:AsD.

0|0
    0|0
  • Lannnn ben ihtıhar etmeye gidiyom görüşemeyiz

0|0
    0|0
  • az öncede başka soruda arkadaşım diyodun.

0|0
    0|0
    • Arkadasin mi? hayir iki soruda ayni fark edersin yanlis bakmissin

• pipini kestir

0|0
    0|0
  • Normal iki arkadaş. olun omur boyu görüşürsünüz

0|0
    0|0
  • Yardır Mürsel

0|0
    0|0
  • Tövbe :-S uzak dur

0|0
    0|0
  • Ahahah yuzukleri bile varmis

0|0
    0|0
  • Hahahhaa komedi ya

0|0
    0|0
  • Allahım sen akıl fikir ver Yarabbim.

0|0
    0|0
  • midem kalktı l*n

0|0
    0|0
  • Senin başka biriyle bişeyler yasaman lazm acilen. Heyecanlanmak seninde hakkın ;)

0|0
    0|0
  • ben de gayım bu konuda üzüldüm senin adına

0|0
    1|0
    • Sen de gaysin o zaman onu anlarsın, neden benimle bazen konuşuyor bazende tanımıyor gibi ve erkek arkadaşı benimle bazen yakın bazende takmıyor çok garipler ama ben onu hala seviyorum

• senın ıyı arkadas oldugun için konusuyordur

Kızlar Ne Diyor 9

• mecburen unutmak zorundasın bu onun hormanal bir güdüsü yani pek elinde olan bir durum değil yani :/

0|0
    0|0
  • Unutacaksin arkadas kimse olmez unutursun zamanla. sonu iyiye gitmez bunun erkek erkege takiliyolar sonucta arada kaynarsin unut gitsin.

0|0
    0|0
  • Ondan sana hayır gelmez. Daha yaşın küçük ne gayler bulursun :))

1|0
    0|0
  • Uzaklasmalisin ondan. . Ayni ortamlara girmemelisin unutmalisin.

0|0
    0|0
  • Bir şekilde unutmak iyi olacak. Sana yardımcı olabilirim. Psikoloji bölümü okuyorum. Özelden yazabilirsin

0|0
    0|0
    • Daha once psikolojim icin doktora gidecektim fakat istemiyorum cunku boyle olursa ben onu zorla unutmus gibi olurum, onu oylr kabullendim artik kimseye derdimi anlatamiyorum anlatinca anlamiyorlsr empati kurmuyorlar :/

• Pasif herif sana bakmaz. İlgi alaninda degilsin. Vazgeç bu sevdadan.

0|0
    0|0
  • FARKLI :) DEVA ET CANIMM

0|0
    0|0
  • Çok fenaymış durum :/

0|0
    0|0
  • Sen de bula bula gayimi buldun?
    Bir de yüzükleri varmış o_O
    Unutmaya çalış.

0|0
    0|0
    • Sende sevmişsindir birilerini unutamıyorum çok denedim 2yili askin seviyorum zaten onu unutsam unuturdum yardim edin :(

• Zamanla unutuluyor merak etme.

Yükleniyor...