Hocayla flört etmek?

Ders haricinde bir hocamla haftada en az üç dört kez saatlerce mesajlasiyoruz, ben zaten bayadir ondan hoslaniyorum basta biseyler yasanmasi imkansız gibi geliyordu ancak son zamanlarda mesajlasirken resmen flört ediyoruz, ilerde biseyler yasayabilecegimizi düşünüyorum fakat tek gecelik bisey olsun istemiyorum, nasil baglayabilirim kendime? Bu arada yanlis anlaşılmak istemem, kendisi bekar aramizda 8 yas var ve okuldan hocam degil özel ders aliyorum

0|0
818

En İyi Erkek Görüşü

• 18 yaşından büyüksen ne istersen yap. Değilsen sorun olur...

0|0
    0|1
    • Büyüğüm :) sorun olmaz yani

• Lafi bile olmaz :) teşekkürler :)

• teşekkür ettim :-)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• İşte bunlar hep Brazzersdaki kel adamın işleri
    Teacher & Student senin beynini yıkadı kesin :D

0|1
    0|0
    • :D haha valla alakasi yok :) johnye laf atma simdiii :D

• Kiliyorum

• Ben ateistim sana hayırlı namazlar.. Kılmadığına da eminim

• hocayla ılıskıdıde moda mı oldu nedır yas kac senın merak ettm :)

0|0
    0|1
    • 19 :)

• Sen olsan bakmaz miydin genc bir kiza yani :D

• bılmıyorm ben daha meslege baslamadım ogrencımle yazısırmıydım buyuk konusmayım :)) şu an bır sıkıntı olmadı konusmaya calısan ogrencıler oluyor ama

• Bu dünyaya 1 kere geliyorum ve geliyoruz canımın istediği şeyleri yapmadıkdan sonra yaşamanın anlamı nedir ki! bence aklını değil kalbini dinle.)

1|0
    0|0
  • herkes hayatından memnunsa sıkıntı yok demektir... ortaya güzel bişey çıksın istiyosan özel ders hocaliğından vazgeçsin yanı sana ders vermesin oşekilde devam edin.. daha sağlıklı ilerlersin

0|0
    0|0
  • işin zor haberlerde görüyosun dıkkat et kendıne üzelen sen olma kardeşim iyi düşün erkek mılletı güven olmaz :)

0|0
    0|0
  • Yaş sorun değil bence ama bence bir anlık heves için kötü işler yapma derim..

0|0
    0|0
  • bknz:(hocaya vurdurmak) :D :D

0|2
    0|0
  • seni kullanmasın dikkat et

0|0
    0|0
  • sigara içiyor mu hocan

0|0
    0|0
  • DÜNYA KÖTÜ KOLLA G#TÜ :D

0|0
    0|0
  • Hiç bir sıkıntı olmaz rahat ol

0|0
    0|0
  • Muhtemelen tek gecelik olmasada fuck body olur

0|0
    0|0
  • Bize nee

0|0
    0|0
  • yapmanın etmenin

0|0
    0|0
  • kimseye çaktırma ;)

0|0
    0|0
  • Kondom kullan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Madem reşitsin, e ortada çok büyük bir yaş farkı da yok düşünmeni gerektiricek. O zaman içinden geldiği gibi davranabilirsin. Hayatın ne getireceği belli olmaz.

0|0
    0|0
  • Heee özel ders aldığınsa caiz evladım.

1|1
    0|0
  • Vallahi dikkat et, 8 yaş az değil.

0|0
    0|0
  • Yapma çocum =(

0|0
    0|0
  • özel ders alsanda hocan sonuçta

0|1
    0|0
  • tek gece içinde para almasın bu adam:)

0|0
    0|0
    • Zaten dünyanın parasi asil Öyle olursa ben ödeme yapmam :D

• ilerde bir şeyler yasayabılecegımızı fakat tek gecelik olmamanı ıstıyosun? böyle basit bir kızı kim ömür boyu yanında tutsun kı

0|0
    0|0
    • Basit biri oldugumu nasıl anladin merak ediyorum, biseyler yasamaktan kastim zaten düzenli bir ilişki

• düzenli ilişkiyi insanlar hiçbir zaman tek gecelik diye ifade etmez

• bende hocamla konuşuyorum ama arkadaşca sen onun kouştuklarını yalnış algılamıs olmayasın

0|0
    0|0
    • Bende öyle diyordum başta ama değil ya, neden başbaşa yemege ya da sinemaya gitmek istesin, ayrica dersi 5 kisi alıyoruz hep onlardan farkli seviyorum seni der, derse gitmezsem özledim gel artik diyor vs vs. Ben öyle saniyor olamam bence

• tamam bende hocamla oturdum konustum sohbet ettim cafede oturduk nargile içtik kızlar erkekler hakkında dedıkodu yaptık bazen bna akıl bile verirdi mesj atmazsam arayıp sorma ha hiç derdi bir sürü saka yapardı bence biraz yalnıs anlıyosun sen

Yükleniyor...