Soyadını bilmediğim birinin facebook hesabını nasıl bulurum?

Arkadaşlar haftada 2 kez gördüğüm bir kız var. İsmini biliyorum ama soyadını bilmiyorum. Onun stajyerlik yaptığı bir yerde görüyorum. Merhaba merhabamız var ama daha ileriye gitmiyor. Sosyal hesaplardan nasıl bulabilirim? Gelişmiş arama yaptım ama bulamıyorum. Şehri yazdım falan yok yok.

0|0
63

En İyi Kız Görüşü

• Profillere tek tek bakarsan eğer işin gerçekten çok zor olur o yüzden ona açıkça sormanı tavsiye ederim ki bunu daha önce de denemişliğim var o yüzden öyle diyorum

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben sadece isimden yaklaşık bir haftada buldum aynı isimden binlercesi var zor ama ugrasinca bulursun

0|0
    0|0
    • Abi seninki de iyi sabırmış ya kaç bin kişiye baktın acaba :)

• Bilmiyorum ya iyi günler diyorum girerken çıkarken de diyorum o kadar muhabbetimiz. Ne diye konuşacağım ki :)

• Daha ne olucak ilgini göster samimiyetini artir arkadaş ol sonra teklif edersin

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben onun adım da soy adini da yazdim çıkmadı ya sadece onun bir fotoğrafını istiyorum başka birşey istemiyorumki

0|0
    0|0
  • bende o durumdayı nasıl bulacam ya. aradığın kızın memleketi neresi?

0|0
    0|0
    • Ben buldum herşeyini ya. Ama biraz şans işi.

• bende staj yaptığım yerde haftada iki gün görüyrum. soyadını bilmiyorm. sen nasıl buldun

• Şans eseri telefon numarası geçti elime.

• İsmini ve memleketini yaz belki çıkar

0|0
    0|0
  • oof çok ugrasirsin öyle sabir lazim git konus

0|0
    0|0
  • ortak arkadasiniz falan da mi yok?

0|0
    0|0
    • Yok okuldan falan değil. Staj yaptığı yere gidiyorum haftada 2 gün. Orada karşılaşıyoruz. Yani ortak arkadaş yok.

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben şöyle yaptım: Akşam takip ettim, apartmana girdi, bende zil üstündeki isimlerin fotosunu çektim, zildeki bir kaç ismi facebooktan buldum, arkadaş listesine baktım ve kızı buldum.

0|0
    0|0
  • Adını yaz ara hepsine bak bende yapmıştım bulunur uğraşırsan

0|0
    0|0
Yükleniyor...