Yedi yıldır bir kızı seviyorum, ne yapmalıyım?

cenk_sagoo
Öncelikle merhabalar. Arkadaşlar tam 7 yıldır bir kızı seviyorum. İlk tanışmayı anlatiyim. İlk okulda okurken bir kız gelmişti sınıfa 3. sınıftaydık. O'nu o zaman ilk sınıfa girişinde görür görmez kalbimde bir haraketlenme olmuştu. İlk defa aşık olmuştum. Her gün onu hayal ediyorduö,onu düşünüyorum,sanki yanımda varmış gibi davranıyorum. O zamanlar yanlış anlaşılmasın biraz kro gibiydim. Yani yelek giyen birisi. Tabi aile ne derse ou yapardım.

Bene hiç bir zaman ilgilenmiyordu. Ama mizah yeteneğim oldukça gelişmişti. Sadece onu arada sırada güldürebiliyordum. Her neyse 2 yıl geçti ve ben okulumu değişitmek zorunda kaldım iletişimimiz tamamen koptu. 1 yıl sonrada il değiştirdik hiç konuşmuyorduk. Arada sırada selam naber. Kaç tane kızla çıktığımı hiç bir zaman sayamamışımdır onu unutmak için ama nafile. Tabi ben bu arada sporcu olmuştum. Rap dinliyordum ve söylüyordum ki halada söylüyorum undergrand. Yani bir çok kişinin olmadığı özellik bende vardı. Saçımı uzatıyordum. Yani kızları rahatlıkla etkileyebiliyordum.

Sonra tekrar eski şehre geldik ve kızla artık daha çok konuşur olduk. Kankası gibiydik. 2 Yıl neredeyse her gün onunla konuştuk. Ayda 10.000 sms yapıyordukduk ve bu 10.000 sms'in 9.000'i sadece 2'mizle konuşarak gidiyordu normal aramaları saymıyorum bile. 2 yıl sonrasında ben onu unutmaya çalıştım konuşmamaya çalıştım yani biraz soğuk davrandım eskisi kadar ilgilenmemeye çalışıyordum ama aklımdan çıkmıyordu. Hatta ben hayatımda hiç ağlamamış birisiydim. Önümde bir kaç kişi öldü cesetlerini izledim 1 damla yaş akmadı. Ama kızla bir gün konuşurken tartışmıştık ve işte o gün ağladım. Bana sen kimsin mi ne demişti. Bende o sırada tamam dedim sadece telefonu kapattım. Sen kimsin demesi doğal burda birşey yok. İlk yaptığım iş numaraısnı silmek ve yatağıma uzanmak oldu. Sonra telefonumu defalarca aradı, mesajlar attı hepsinide bakıyorum. En sonunda lütfen son bir kez ara dedi. Dayanamadım aradım. Ağlıyordu ama nasıl diyim size o ses hala kulağımda çok ayrıntıyada giremiyorum karakter sınırı olduğu için her neyse barıştık.

Ne zaman konuşsak mesela her gün küser bana trip atar ben uğraşırım 2 saat barışsın diye. Mesela biraz önce durup dururken özür dilettirdi bana hiç bir neden yokken ortada. Bu konuyu açarken başlığı ''7 Yıldır Bir Kızı Seviyorum Ne Yapmalıyım.'' diye açmıştım ama ben onu sevmekten gayet son derecede memnunum. Eğer ki bir gün benle çıkmak istese cevabım hayır olucaktır. Çünkü benim onu sevdiğim kadar beni sevemez ki 2 ay sonra benden ayrılsa ben asla unutamam bunu. O yüzden her zaman arkadaşım kalsın.

Bir anıyı paylaşmka istedim birde. Bir gün 4 arkadaş playstation salonunu gitmiştik 2 kız 2 erkek. Tek koltukta oturuyoruz. O sırada ben kafamı yaslamıştım koltuğa başını omzuna koydu tabi benim kalp saatte 100 km hızlı atmakta. Sonra işte oyun oynadık kafayı çekti bu sefer o başını koltuğa dayamıştı bende dayadım ona baktığımda bana bakıyordu neredeyse en az 15 saniye yüzüme baktı. Bir anlam veremedim. Ama ne zaman onu hatırlasam bu görüntü ile hatırlıyorum. Sizce Ne Yapmalıyım?
Güncellemeler
+1 yıl
Şunuda ekliyim.Mesela beraber bir ortamda kaldığımız zaman sanki başkalarının görmesinden çekiniyor.Birde bir ortamda olduğumuz zaman 4 kişi gidiyorsak mesela illaki benim yanıma oturuyor yada onun yanına oturmamı söylüyor oturmadığım zamanda trip atıyor.Bana illaki sataşıcak :) Ama 2-3 aydır sanki benden kaçıyor.Beraber bir yere gidelim dediğimde erteliyor vs..Nedenini sorduğumdada birşey söylemiyor geçiştiriyor..
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar şuan hala konuşuyoruz.Fakat sadece konuşma ilerisi yok...
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar tavsiyenize ihtiyacım var .s
Yedi yıldır bir kızı seviyorum, ne yapmalıyım?
14 Görüş