Kedilerin tüy sorununu çözmek için hangi besinler kullanılmalı?

SaçaklıBebek
Selam😻

Kediler ne kadar sevecen olsa da tüy sorunu da beraberinde geliyor ve aşırı tüylü olanların durumu daha da zor. Elbette biraz tüy dökebilir ancak aşırı olmasını önlemek için de çare lazım. Sizce hangi besinler tüy sorununu çözer?

#SaçaklıBebek😻
Kedilerin tüy sorununu çözmek için hangi besinler kullanılmalı?