Köpeğim benim yüzümden öldü, çok üzgünüm. Nasıl geçer?

Larayerdenız
Köpeğim bağ evinde kalıyor sadece hafta sonları gidiyoruz o da arada orada bahçıvan var köpeğime bakıyor bazı sebeplerden eve alamıyorum üniversite geçince bir an önce yanıma evim olursa almak istiyordum. Bugün öğrendim köpeğim ölmüş. İlk doğduğu zaman bahçıvan dişleri çıkmadı olucek falan demişti biz ne alaka falan diyorduk hiç bilmiyoruz yaklaşık 6-7 ay geçti kardeşleri büyüyor ama kendisi minicik , yavru köpek herkes çok tatlı falan diyor ama ben endişeleniyorum sürekli evde söylüyordum götürelim veterinere diye ama daha sonra bu konu üzerinde çok fazla durmadım. Köpeklerin dokuzuncu ayı geldi onu her bağa gittiğimde seviyorum çok mutlu görünüyordu yemek veriyordum besliyorum gayet iyi gibiydi ama sonra doğru her gittiğimde sürekli yerde yatıyordu güneşe geçip uzanıyordu gel diyince gelmiyordu sevip bırakıyordum 1 gün kalıp geri dönüyordum hiç zaman ayirmadim ona. çok kötüyüm çok bilmiyorum belki goturebilseydim kendim birilerini cagirasaydim bir şeyler yapsaydım ah o kadar içim yanıyor ki belki bunalari yapsaydim şu an o minik bedeni hala yaşam dolu olurdu.
Köpeğim benim yüzümden öldü, çok üzgünüm. Nasıl geçer?
2
4
Görüşünü yaz