Hem cep yakmayan, hem de kaliteli kedi kumu hangisidir?

nazllliig
Merhaba arkadaşlar, 5.5 aylık erkek scottish fold bir kedim var. 4 aya yakın zamandır benimle ve 3 marka kum değıştırdık beyefendiyle şöyle sıralıyor ve deneyimlerimi size sunuyorum:

× İlk kullandığımız kum Reflex Granül Aktif Karbonlu Süper Hızlı Topaklanan Kedi Kumu Kırmızı. Deneyimlerimiz ise koku hapsetme iyi, toparlanma orta, fiyat olarak biraz maliyetli bir kum. Eve kum yayma vs gibi bir şey yoktu temizdi.

× İkinci kullandığımız kum Pro Line Bebek Pudrası Kokulu Ince Tane Topaklanan Kedi Kumu. Deneyimlerim ise rezalet ötesi denebilir kedimin kumunu tamamen 2 hafta içinde değıştırırım fakat 1 hafta sonra tüm kolidora gelen o iğrenç koku markadan soğuttu desem yeridir. Koku hapsetme kötü, toparlanma orta, fiyat olarak uygun

×Üçüncü olarak kullandığım kum Sanicat Active Marsilya Sabunu Aromalı Ultra Topaklanan Kedi Kumu. Evet diyeceksiniz şimdi bu marka güzel neden bize soruyor ki, sorun şu aslında kedim tolete girip çıktığında poposunda ki sabun kokusu ve yeşil izler bir tık beni gerdi.. birde kalın taneli olduğu için ev içinde kum parçaları oluyor sürekli. Koku hapsetme iyi, toparlanma orta, fiyat uygun.

Size görüş ve deneyimlerimi sundum sizce hangi kumu kullanmamız gerekiyor öğrenci olduğum için fiyat olarak uygun bir marka olursa sevinirim
Ürünlerin görsellerini aşağıya bırakıyorum:
Güncellemeler:
5 ay
Fiyatları unutum paylaşıyorum× Reflex Granül Aktif Karbonlu Süper Hızlı Topaklanan Kedi Kumu 6lt Kırmızı = 65₺×Pro Line Bebek Pudrası Kokulu Ince Tane Topaklanan Kedi Kumu = 30₺× Sanicat Active Marsilya Sabunu Aromalı Ultra Topaklanan Kedi Kumu= 45₺
11
2
Görüşünü yaz