Bazen kendinizi bir koala gibi hissediyor musunuz?

kıvrışıkgamzeli
Onlar genelde ağaca sarılırlar ama ben genel sarılma durumundan bahsediyorum tabii ki... Bazen sarılmaya ihtiyaç duyuyor musunuz?
Ben çok severim birilerine sarılıp bi 10 dk öyle durmayı. Durup durup kardeşime sarılırım hatta sırf bu yüzden 😀. Şu sarılma yastıklarindan alsam mı diye düşünmüyor değilim 😂..
Çok tatlısın, ısırmak istiyorum seni şu an...
Ayrıca günde 20 saat kadar da uyuyabilirlermiş😀(bu pek benlik değil gerçi)
Peki siz bazen böyle hissediyor musunuz? Hı? Söyleyin söyleyin😏
Bazen kendinizi bir koala gibi hissediyor musunuz?