Dişi kedim kızgınlıkta çok asabi, sürekli saldırıyor. Nasıl sakinleşir bu hayvan?

Gizli Üye
kedim çok bağırıyor çokta üzülüyorum nasıl sakinleştiriceğim?
Dışarı salın diyen var salamam daha çok küçük ve dışarıdan çok korkuyor. Dışarı çıkarmaya kalksam her yerim tırnak izi ve kan oluyor. Bunun dışında ne yapabilirim?
Güncellemeler
+1 yıl
Şu an kizginken kisirlastirmiyolar gecince kisirlastiriyorlar kisirlastiricagim zaten ama Şu an daha gercekren cok cok kucuk komsumuzun kedisi ciflesti od böyleydi evdr yasayanalr erken giriyo hamile kaldi dogurdu sütü gelmedi yavrulari öldü bunlari yadamak istemiyorum ciftlesirsr yasanma orani yüksek
Dişi kedim kızgınlıkta çok asabi, sürekli saldırıyor. Nasıl sakinleşir bu hayvan?