Evcil hayvanın mutfağa girdiği bir evde yemek yiyebilir misiniz?

mekanınsahibinil

Selâmm 🧚🏻‍♂️

Biliyorsunuz kedi eğitimi köpek eğitiminden çok daha meşakkatli ve türüne göre de ağır ilerleyen bir süreç. Kedilere evin herhangi bir alanını yasaklayabilmek neredeyse imkânsız ☺️ Evin mutfağına giren kedilerin en sevdikleri yerler bazen tezgah bazen ocak üstü olabiliyor. Tabii sadece kediler üzerinden sormuyorum sorumu genel olarak evcil hayvanını mutfağa sokan birinin evinde yemek yemek sizi rahatsız eder mi? Ben olmuyorum şahsen 🫶🏼

🐱
Evcil hayvanın mutfağa girdiği bir evde yemek yiyebilir misiniz?