Pantolon ütülerken çift çizgiye tahammül edemeyenlerden misiniz?

FireandFire
Ütü yaparken beni en çok zorlayan noktalardan birisi kesinlikle pantolondaki çift çizgiler. İster kot olsun ister kumaş, ütü yaparken tam hizalayamamak veya çift çizgi şeklinde ütülemiş olmak beni çok rahatsız ediyor, siz de böyle misiniz yoksa "aman boşver, kaç çizgi olduğunun ne önemi var?" diyenlerden misiniz?
Pantolon ütülerken çift çizgiye tahammül edemeyenlerden misiniz?
Evet
Hayır
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Pantolon ütülerken çift çizgiye tahammül edemeyenlerden misiniz?