Kalanşo isimli bir çiçek var ne yaparsam yapayım çiçek açmıyor anormal değil mi?

EmirAdakul
Kalanşo isimli bir çiçek var ne yaparsam yapayım çiçek açmıyor anormal değil mi?
Evimizin balkonunda çeşit çeşit çiçekler var. Bir zamanlar Kalanşo isimli bir çiçek aldım. Nereye koyduysam koyayım çiçek açmıyor. İnternet de yaptığım araştırmalarda güneşi çok sevmedi yazıyor ve yılın neredeyse tamamında çiçek açtığı yazıyor. İlk defa bir çiçekte bu kadar zorlandım.

Bu normal bir şey mi?

Kalanşo isimli bir çiçek var ne yaparsam yapayım çiçek açmıyor anormal değil mi?