Evi süpürürken en zorlandığınız şey nedir?

penceredekiçiçek11

Birazdan evi süpüreceğim. Bazen işler gözümde büyüyor. Ama Allahtan ev işlerini kolaylaştıran aletler kullanıyoruz. Süpürgem kablosuz, hafif ve çekim gücü çok iyi. Bu yüzden süpürge takmak kabusa dönüşmüyor. Siz süpürge yaparken zorlanır mısınız?

Süpürgenin ağır olması ve bu yüzden arkamdan çekerek sürüklemem.
Süpürgenin kablosuz olması ve sürekli bir yerlere takılması.
Çekim gücünün kuvvetsiz olması ve her yerde kırıntı kalması.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Evi süpürürken en zorlandığınız şey nedir?