Evde stor perdeler mi yoksa dikey perdeler mi kullanım açısında daha pratik?

Cailleach
Evde stor perdeler mi yoksa dikey perdeler mi kullanım açısında daha pratik?
Evimin perdeleri tam 18 yıllık :( Artık uçları liğme liğme oldu ve değiştirme zamanları geliyor. Uzun zamandır stor perdelere bakıyorum. Kalın stor perde düşünüyorum ama tüle de alışmışız boş mu kalır acaba odalar? Ya da çok mu ofis gibi durur. Bir karar veremedim.

Stor perdeler mi yoksa dikey perdeler mi kullanım açısında daha pratik?
Stor perdeler
Klasik dikey perdeler
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Evde stor perdeler mi yoksa dikey perdeler mi kullanım açısında daha pratik?