Küçük ev aletleri için hangi marka seçmeliyim, küçük ev aleti önerileriniz nelerdir?

Gizli Üye
Yakında evleneceğim ev düzüyoruz nişanlımın tarafı beyaz eşyaları aldı bizde mobilyaları aldık küçük ev aletlerini de alacağız fakat hepsi aynı marka olsun istiyorum yani süpürgeden tutun su ısıtıcı kahve makinasına kadar sizce hangisini seçmeliyim, küçük ev aleti önerileriniz nelerdir?
Philips
Siemens
Electrolux
Fakir
Arnica
Rowenta
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Küçük ev aletleri için hangi marka seçmeliyim, küçük ev aleti önerileriniz nelerdir?