Bahçeli müstakil bir ev mi tercih edersin yoksa apartman dairesi mi?

aimPediatrician
Bahçeli müstakil bir ev mi tercih edersin yoksa apartman dairesi mi?
Merhaba,
Apartmanların gırıla gittiği günlerde müstakil ev sevdalısı biri olarak ben şahsen evlendiğim zaman müstakil bahçeli bir evimin olmasını bahçemde bir kaç ağaç ve çam ağacının olmasını çok istiyorum. Bahçeli evde en azından sıkıldığın zaman temiz hava alabileceğin bir yer var. Misafirlerin geldiğinde evin içinde değil de bahçede masa sandalye gibi bir yerde oturup sohbet muhabbet hatta yemek bile yenilebilir. Çok güzel olur bence, aklımda güzel fikirler var bu konuda 😊 Peki ya sen "Bahçeli müstakil bir ev mi tercih edersin yoksa apartman dairesi mi?"

Bahçeli müstakil bir ev mi tercih edersin yoksa apartman dairesi mi?