Buhar Gücü Aşkına: Akıllı Buharlı Ütü mü Kırışık Giderici mi?

Bahtıgüzel00

Buhar gücünün faydaları günümüzde saysay bitmiyor. Öyle mi ev temizliği için bile çoğu mopa buhar temizliği özelliği eklenmiş durumda. Buhar gücü bu kadar popüler olmuşken biz de buhar güçlü ütü ve kırışık açıcıların neden bu kadar gözde olduğunu araştıralım dedik. İşte sebepler:

Giysilerinize zarar vermez

Buharlı kırışık giderici çamaşırı korur, akıllı buhar kazanlı ütü bilek gücünden tasarruf ederek çok başarılı sonuç verir, tarafı
Buharlı kırışık giderici çamaşırı korur, akıllı buhar kazanlı ütü bilek gücünden tasarruf ederek çok başarılı sonuç verir, tarafı
Daha önce giysilerinizi yaktıysanız ya da giysede kalıcı iz bıraktıysanız ütünüzü kullanmanın bir risk taşıdığını ve bu nedenle daha fazla dikkat gerektirdiğini çok iyi bilirsiniz. Ütü kullanırken daha dikkatli olmanız gerekiyor çünkü giysinizin bakım etiketine göre ütüyü doğru sıcaklığa ayarlamalısınız. Ancak, buharlı kırışık gidericinin giysilerinize zarar verme riski neredeyse yok gibidir, çünkü ütülediklerinizle doğrudan temas eden sıcak bir metal yoktur.

Teknik gerektirmediği için acemiler de yapabilir

Buhar Gücü Aşkına: Akıllı Buharlı Ütü mü Kırışık Giderici mi?


Ütü yapmak bir sanat gibidir diyebiliriz herkes yapamaz. Bunu etkili bir şekilde yapmak için, giysilerinizi masanın etrafında hareket ettirme ve belirli bölümlere nasıl basacağınız konusunda pratik kazanmanız gerekir. Hızlı olduğu kadar kolay olan bir kırışık giderme yöntemi arıyorsanız, bir buhar kazanlı ütü daha uygun olabilir.

Ekstra bakım gerektirmez

Bakım derdi konusunda gönüller rahat
Bakım derdi konusunda gönüller rahat
Ütüler zamanla giysilere geçebilecek ve potansiyel olarak zarar verebilecek yapışkan birikebilir. Ütüyü çalışır durumda tutmak için, pas ve sert su birikimini gidermek için plakayı düzenli olarak temizlemek büyük önem taşıyor. Ancak buharlı ütüler böyle bir bakım gerektirmez.

Kolayca saklanabilir

Küçük yapısı sayesinde kullanımı rahat
Küçük yapısı sayesinde kullanımı rahat

Özellikle el tipi buharlı ütüler, tam boyutlu muadilleriyle aynı şeyi gerçekleştirirken, aynı zamanda daha kompakt ve saklaması daha kolaydır. Ütü masasını ütüyle birlikte saklamak yerine, elde taşınan buharlı ütüyü ortadan kaldırmak yeterli. Kolay saklama aynı zamanda bir buharlı ütüyle seyahat etmenin daha kolay olduğu anlamına da geldiği için, seyahate giderken yanınızda götürebilirsiniz. Ne ütü yapma yeri ne taşıma problemi var, daha ne olsun?

Kullanımı daha kolaydır

Buharlı ütüler ekstra yönteme gerek duymaz, buharlı kırışık gidericiler de!
Buharlı ütüler ekstra yönteme gerek duymaz, buharlı kırışık gidericiler de!
Buhar gücü olmayan bir ütü kullanıyorsanız ütünüzün yanında ütü masası kullanmasanız bile, ısıyla doğrudan temasa dayanıklı düz bir yüzey bulmak zorundasınızdır. Koskoca bir artı olarak, el tipi bir buharlı ütülerin kullanımı çok daha basittir. Giysinizi kapıdaki, dolaptaki askıya asmanız, buharlayıcıyı giysinin bir bölümünde yukarı ve aşağı hareket ettirmek için baskın elinizi kullanırken gergin tutmanızı ve bölüm bölüm ilerlemenizi yeterlidir. Ekstra güç uygula katla, çevire gerek yok!

Gündelik giyinenler için bulunmaz bir nimettir

Sadece kırışıklık gitsin yeterli diyorsan
Sadece kırışıklık gitsin yeterli diyorsan


Resmi bir kıyafet, takım elbise vs gerektiren bir işiniz yoksa, muhtemelen kırışıklıklar ve yakalarla o kadar sık ​​mücadele etmek zorunda değilsiniz. Buharlı ütüler esasen gündelik giyim için yeterlidir. Bir bonus olarak, kumaşların çoğu buharlama tekniğini iyi kullanır. Ancak hatırlatmakta fayda var, pamuk veya keten gibi kolay kırışabilen kumaşlar için, daha inatçı kırışıklıkları gidermek için bazen birkaç kez buharlamanız gerekecektir. .

Evdeki mobilyaları, aynaları temizlemek için de kullanılır

Kuru temizleme görevi
Kuru temizleme görevi
Buharlı ütüler, ev çevresinde çok sayıda kullanıma sahip çok yönlü bir araçtır. Perdelerinizi ve mobilyalarınızı yenilemenin yanı sıra, buharlı ütünüzü kullanarak kumaşları ve bazı yüzeyleri zararlı kimyasallardan arındırabileceğinizi muhtemelen bilmiyordunuz! Bir buharlı ütüden çıkan buhar, aynalarınızı ve pencerelerinizi temizlemek için de mükemmel bir yöntemdir.

Gördüğünüz gibi buharlı kırışık giderici pratikliğiyle öne çıkarken akıllı buhar kazanlı ütü sizi uğraştırmadan ütüden "Jilet gibi" tabirli başarılı sonuçlar almanızı sağlıyor.

Sen hangi tarafı seçiyorsun?

#ArçelikAria

#buharkazanlı #kırışıkgiderici

Buhar Gücü Aşkına: Akıllı Buharlı Ütü mü Kırışık Giderici mi?
8
7
Görüşünü yaz
7Kız Görüşü
8Erkek Görüşü

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

78
 • biradetmehmet

  Kazanli buharli utu

  Yardımcı 1 Kişi
 • Tazmanyacnvr

  Herzamanki gibi çok faydalı bir paylaşım olmuş. Ben şu an için pratikligi açısından buharlı kırışıklık gidericiyi tercih ediyorum. Yetmeyeceği durumlarda olduğu için akıllı buharlı ütü de her evde bulunması gerekir tabi. Çok teşekkür ederiz 💕

  Yardımcı 1 Kişi
  • Evet kırışık gidericiler veli nimet oldu resmen o kadar faydalı ki. Ütüden anlamayan biri bile yapabilir :)

 • Parodaqt

  Akıllı buharlı ütü.
  Abla senin bu postları okuya okuya evlenmeye karar verdim. Evimin hanımı çocuklarımın anası olacam. Başlasın temizlik ve ütü 😂

  Yardımcı 1 Kişi
  • her şeyi tek tek anlatıyorum işte ne kadar güzel bilgili bir koca olacaksın 😬😬

 • rüyadeğilruya

  buharlı kazanlı ütülerin en güzel yanı buhar akarken suyu ile ıslatmıyor ekstra ütü yapmıyosunuz. harika bir hızla kırışık gideriyor. ütü daha hafif olduğu için kolunuz yorulmuyor ve sonuç nefret edilen ütü işi artık daha kısa sürüyor :)

  Yardımcı 1 Kişi
  • Evet insanı kol gücünden verkstra yorulmaktan kurtarıyor.

 • AytZümrüt

  esinlikle bir evin en önemli küçük ev aletlerinden biri ütü. ve kırışıklık giderirken tabanı cidden çok önemli

  Yardımcı 1 Kişi
 • IAmarPresterAen

  Ütü önemli emeğinize sağlık iyi paylaşım

  Yardımcı 1 Kişi
 • Yecüc_Mecüc_7979

  Buharlı ütü

  Yardımcı 1 Kişi
 • siyahcorap

  ahahah bu ütü aşkı ne :D

  Yardımcı 1 Kişi
 • Kudurdumnoktacom

  Arkadaşlar sakın inanmayın o buharlı ütü ikinci kullanışta bozuluyor paranızı çöpe atarsınız.

 • Kayserilikobra

  Gücümüz yeterse aliriz cok pahali

  Yardımcı 1 Kişi
 • benburdaa

  Kırışık Giderici daha iyi

  Yardımcı 1 Kişi
 • bengünaz16

  Kırışık giderici

 • Golgeharamileri91

  Çok teşekkür ederim güzel paylaşım.

YÜKLENİYOR...