Üniversite Tercihleri & Kariyer

Hayalindeki üniversite hayatını seç! Hayatının en önemli serüveni üniversite hayatını nelerle doldurmak istiyorsun?

Senin tercihin; hayata iyi bir başlangıç yapmak olsun! Üniversite tercihini yaparken doğru kararı vererek hayatının en önemli serüvenine iyi bir başlangıç yap!

Eğer geleceğin teknolojiyle değişeceğine inanıyorsan, keşfetmek istiyorsan, yaşamak kadar yaşatmak da senin için önemliyse, dünyayı tanımak istiyorsan, girişimci ruhun desteklensin istiyorsan ve iş hayatının içinde eğitim almak senin için önemliyse, hayalin keyifli bir öğrencilik hayatı geçirmekse; senin tercihin benim üniversitem İstanbul Aydın Üniversitesi!

Biz büyük bir aileyiz ve aydınlık yarınlar için çalışan, geleceği büyüten bir üniversiteyiz; İstanbul Aydın Üniversitesi olarak seni de aramızda görmek istiyoruz!

Türkiye genelindeki tercih merkezlerimize gelerek hayatının en önemli kararını vermek için uzmanlardan destek al.

Detaylı bilgi için hemen tıkla; hayatının en önemli serüveni üniversite hayatının ilk sayfasını istediğin gibi doldurmaya başla!

8|18
120161

En İyi Kız Görüşü

• İstanbul Aydın da okudum ve dolu dolu 4 yıl geçirdim herşey çok güzeldi üniverstem sayesinde müthiş bir cv m oldu dolu dolu😊
    Tavsiye ederim gençlik😊

2|0
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük hayallerim var ve buna ulaşmak için ilk kapı size uzanıyordu o yüzden sizi tercih ettim.

Kim bilir belki bir gün öne çıkan bir isim olurum ve bu isim "İstanbul Aydın Üniversitesi" Mezunu olacak :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 119

• Biraz fiyatlari dusurun fakiriz kardesler devlet unileri tek umudumuz

5|0
    1|0
  • 1-) iş olanakları nasıl
    2-) önümüzdeki 5 yıl içerisinde meslek olanakları nasıl
    3-) ben uçak gövde motor istiyorum sayısaldan mı alınıyor ve iş koşulları ağır mı
    4-) maaşları nasıl
    5-) okuması kolay mı ucak govde motor ıcın soruyorum

0|1
    0|0
  • Hayalimdeki üniversite bölümü, çok sıkmasın, fazla yormasın ve sınıfta en az bir tane uzun saçlı, gözlüklü, zeki bir çocuk olsun.

1|0
    1|0
  • Erzurum Atatürk üni. sivil hava ulaştırma işletmeciliğini tavsiye eder misiniz?

0|0
    1|0
  • Labaratuvar ve fen alanında gelişmiş bir okul olduğunuzu duydum. İnternet sitenizden bir şeyler izledim ama gene de kararsızım. Sonuçta hepimizin hayatını etkileyen bir karar.

0|0
    0|0
  • Sen onu bunu boşver de paradan bahsetsene hangi bölüm kaç puan..

0|0
    0|0
  • 2 kere secim degistirdim simdi ucuncusunu okuyacagim insAllah, umarim hersey istedigim gibi olur 🙏 2 kere campusta okudum bu sefer aciktan okuyacagim

0|0
    1|0
  • Bu ben bitiyor zaten bizden geçti de üniv hayatından ziyade severek okuyacağım bir bölüm olmasını isterdim

0|0
    0|0
  • Ben üniversitemi seçtim de onlar beni secmeyecek puan yetmiyor aifhdhha

3|0
    1|0
  • Özel üniversiteler gerçekten iyi bir üniversite ise devlet üni daha iyi olabiliyor her konuda daha donanımlı olabiliriz tabi ki 😊

0|0
    0|0
  • Aydin universitesini dusunuyorum. Bence her konu da iyi

0|0
    0|0
  • Evet beceri ilgi alanı ve yeteneğe göre seçilseydi seçerdim=] ama gel gör ki hayat..

1|0
    1|0
  • lütfen yardımcı olur musunuz kardeşim tercih yapıcak hiçbir fikrimiz yok nolur? bilgisi olanlar varsa bakabilir mi

0|0
    1|0
  • Okumak kadar güzel ve bir okadarda yorucu bir zanaat yok

0|1
    0|0
  • Vereceğim en önemli tavsiye : Romantik değil, gerçekten mantıklı düşünün dostlar.

0|0
    0|0
  • Üniversite hayatim geçti , gitti. Bu kadar sıkıcı olacagini dusunmemistim.

0|1
    0|0
  • Pedagog olmak istiyorum ama kesin bir üniversite seçemedim hedef olarak

0|1
    0|0
  • Sosyal bilgiler ya da edebiyat seçicem sizce hangisini seciyim

0|1
    0|0
  • Bizim okul reklamını iyi yapıyor.
    Bu arada mzun oldum ama okul ortamımı çok özledim.

0|0
    0|0
  • Yabancı dil eğitimi, yurtdışı imkanı, sosyal etkinlikler ve iş imkanı olan bir üniversite istiyorum

1|0
    1|0
  • Kızlar Devam
    99

Erkekler Ne Diyor 160

• Ortam yapmak için okul okunmasına karşıyım. Asosyallikten çıkarakda ortam yapabilirsiniz. Okul bilgilenmek deneyim kazanmak ve seçeceğin mesleğin hakkını vermek için okunmalı. Bu gün suratsız memurlar hastalarla ilgilenmeyen doktorlar çürük evler inşa eden mimarlar görüyorsak sevmediği işi yaptıkları için görüyoruz. Sadece örnek veriyorum yoksa doktorlarımız ve diğer meslekteki arkadaşlarımızı genelleme yapmıyorum

2|0
    0|0
  • Ben 4. yilligi kazanıp gitmedim. sonra ukte kalmasın diye 2 yıl okudum. Pişman da olmadım. Öyle olması gerekiyordu öyle oldu kendi kararım. ..

Evet haklısınız tercihler önemli. .
    😇🙏

3|2
    0|0
  • .

Hep en iyisi biziz diyor ama,

Ama ne yaptıklarını bile bilmiyoruz,

Diğerlerine göre eğitimde nasıl fark yaratıyorlar?

Yüksek maaşlı işçi mi

Yüksek maaşlı şirketleri yaratacak eğitimli insan mı yetiştiriyorlar belli değil?

.

0|0
    0|0
  • Kas hastasıyım okuma hevesim bile mafoldu ülkemizdeki çoğu yer torpilli çalışan aldığı için ülkemizdeki gelişim baya ağır kafadakiler kalkmıyor bir devlet kadrosuna girmen için illa bir partiden tanıdığın olan bir sistemdeyiz ortaokulda mükemmel başarılarım beyinsel akvititem vardı ama hayat öyle bir pislikleri gösterdi ki sadece şu tarz şeylere gülüp geçiyorum

0|0
    0|0
  • İstanbul aydın üniversitesini biliyordum. Türkiye de son yıllarda o kadar çok üniversite açıldı ki , maşallah , nazar değmez inşallah diyorum. Ve bu açılan üniversiteler de öyle dandik üniversiteler değil. İşte o kaliteli üniversitelerden biri de bir vakıf üniversitesi olan İstanbul aydın üniversitesidir. İnşallah ülkemize adı gibi aydın insanlar yetiştirilmesine büyük faydaları ve emekleri geçer.

0|0
    1|1
  • Mesela sizden ogretim uyeleriniz hakkinda detayli bilgi istesek verirr misiniz? Bu konuda ne kadar seffafsiniz? Kac yildir sizdeler, geçmişleri, nereden mezunlar, ogrencilerin onlar hakkindaki fikirleri, Haftada kaç saat derse girip ne kadar maaş aliyorlar.. vs gibi basit sorular.

0|0
    0|0
  • ben unumu eledim askıya astım. bana niye geliyor bu yorumunu yaz diye. kim istiyorsa gitsin bu üniversiteye. başarılar dilerim gidene.

0|0
    0|0
  • Üniversite okumak için para yok. Parası olmayana burs yok, parası olana torpil var. Almayayım üniversite eğitimi kalsın.

0|0
    0|0
  • Hazırlanmadım 245 gibi bir sonuç elde ettim seneye tekrar çalışarak tekrar

0|0
    0|0
  • Öğrenci olmak için fazla yaşlı sayılırım ama İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ nin yanında çalışıyorum ve cuma namazı için üniversitenin mescidine gidiyorum, allah sizden razı olsun🤗 güzel okul👏

0|0
    0|0
  • Ben şu anda zaten üniversitedeyim ancak Okuyacaklara Tercih yapacaklara da haklarında hayırlı olsun diyorum

1|0
    0|0
  • Ben halen suriyelilerin üniversiteye sınavsız girerken ben üniversyte okumayı düşünmüyorum

3|1
    0|0
  • 2018-2019 yılı öğretim yılında tüm gençlere başarılar diliyorum. gerçi bu konuya yorumum kendim için bizden geçti artık bundan sonraki gençlere yol vermek lazım allah hepsinin yardımcısı olsun

0|0
    0|0
  • Benim için biraz geç :) Ama üniversite hayali olan gençlere yollarında başarılar dilerim.

0|0
    0|0
  • Bügünlerde dümdüz üniversite okuyan insanların hali ortada olduğundan, o klasikleşmiş kendini geliştirme tabiri var ya onu uygulamaya çalışmalısın bence (tabi çalışırken de eğlenmeyi unutma!).

0|0
    0|0
  • Kuzenim Aydın Üniversitesi'nde okuyor ve çok memnun. Çocuğum için tercih edeceğim üniversite olur benim de.

0|0
    0|1
  • Girin sanayiye çalışın. Eliniz ekmek görsün :) Ama arkadaşım gidiyor gidebilirseniz bu üni de idare eder.

0|0
    0|0
  • Okumanın zamanı yok arkadaşlar. Sadece bunu yazmak istedim buraya.

1|0
    0|0
  • Uni. Felan okucam deyip zaman kaybetmeyin giid. Çalışın cekirdekten yetisin ticaret yapın daha cok kazanır itibar gorur ve hayatını zi kurtaririsiniz

0|0
    0|0
  • Bilgisayar veya Yazılım Mühendisliği okuyan var mı? Tavsiye edermisiniz? Ayrıca İngilizce eğitimi nasıl?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    140
Yükleniyor...