Kendi işimden başka tecrübem olmayan bir iş bulup çalışabilir miyim?

Ben iki yıllık sağlık mezunuyum 2018te mezun oldum kpssye girdim olmadı özel hastanelerin neredeyse hepsine cv verdim kimse aramadı araya aracı soktum yine olmadı ve bunların hepsini babamın bilmesine rağmen hala daha sanki kendi istediğim ile çalışmıyormuşum gibi davranıyor gerçi bu durumun yaratılmasında anneminde payı var annem süreki babama benim için o çalışmak istemiyor ki diyor neyse bu akşam babam eve geldi ve sanırım arkadaşları da doldurmuş olmalı ki başladı bana saydırmaya sen neden iş aramıyorsun neden çalışmıyorsun diye saydırdı gidip başka sektörde iş bulucakmışım belediyeye başvuru yapıcakmışım falan filan önceden açıklama yapardım artık bıktığım için hiç ağzımı açmadım sessizce dinlendim o içini boşalttı saydı saydı sonra gitti yattı uyudu. Ben hiç tecrübem olmayan bir alanda nasıl iş bulup çalışıcam ki? şimdi sinir ve stresten başıma ağrı girdi. Ben ne yapıcam arkadaşlar. (Ailemin benim parama ihtiyacıda yok bu arada zor durumda olan bir aile değiliz onu da belirtiyim)

Kendi işimden başka tecrübem olmayan bir iş bulup çalışabilir miyim?