Aranızda savcı hakim vs. olan acil bakabilir mi?

Gizlenseniz de olur bu arada. Farketmez sizin için dedim. Şimdi benimle sürekli uğraşan komşu var ben ev sahibiyim o kiracı geldiği zamanlardan beri rahat vermedi yok kendisi yok çocuğu yok kocası falan. Defalarca haksız yere kapıma dayandılar kadın iftiralar attı bana çünkü. Hatta kocası bana saldırsın diye yalancı şahit bir kadın da tuttu. Ben psikolojik mahvoldum bana darp da yaptılar. Bir keresinde hukuken uzlaştık bir keresinde de uzlaşmadım. Ceza aldılar şimdi de bana iyice takıp izinsiz kameralarıyla görüntü alıp alıp savcılığa şikayette bulunmuşlar hakaret ediyormuşum. Görüntülerde yokum bile hatta ben bile etmemiş olabilirim. Savcılık suçumu sabitlemiş dosyada tek şüpheli benim bundan da yeni haberim oldu. Arabulucu söyledi. İşlemediğim bir suçtan neden uzlaşayım? Savcılık bu görüntülerin yasal olup olmadığını neden araştırmadan beni şüpheli konumuna getiriyor? Söz konusu video ortada da yok araştırdım. Tanıdıkları bir savcı olabilir mi? Usulsüzlük olabilir mi? Üst üste uğraşmışlar benimle Allah rızası için yardımcı olun nolur lütfen. Cevaplarınızı endişe ve merakla bekliyorum.
Aranızda savcı hakim vs. olan acil bakabilir mi?