Telefonuma oyuncu olmak ister misiniz hayallerinize ulaşın diye mesaj geldi bende aradım başım belada?

Aradım dedi yarın saat bilmem kaçta şuradaki balık restoranına gel tamam dedim gitmedim adam beni aradı telefonla elektronik imza attın söz ile gelmedin setin masraflarını ödeyeceksin bilmem kaç lira dedi bende dedim yakamdan düşsün diye ben reşit değilim sizi polise şikayet ederim dedi avukatimla beraber ailene tazminat açarim evsiz yurtsuz kalırsın dedi bu tehditlerini sesini kaydettim dedi bende seninle ilgili herşeyi biliyorum dedi merak etme falan karakola gittim polisin eline verdim teli konuştu adamla şaka yaptık biz arkadaşa falan demiş eve gittim tehdit etmeye devam etti polise mecbur öyle diyecektim diyor sakın sakın o mesajlara geri dönüş yapmayın ailem bilmiyor bide nişanlanıyım duysa ayrılır benden ben şimdi bunları nasil şikayet edebilirim kimler neredeler onu da bilmiyorum ki

Telefonuma oyuncu olmak ister misiniz hayallerinize ulaşın diye mesaj geldi bende aradım başım belada?