Uluslararası ticaret ve lojistik sektöründe çalışmak için 2 yabancı dil yeterli mi?

Fırat_akfırat1
Sizce uluslararası ticaret ve lojistik için 2 dil yeterli mi (Ingilizce ve İspanyolca) yoksa extra dillerde öğrenmeli miyim, gerek olduğunu düşünmüyorum ayriyeten kendimi tanıtabilecek kadar Almanca Biliyorum
Neden esponal dünyanın en çok konuşulan 3. Dili olduğu için zamanında tercihim ondan yana oldu
Yeterli
Yetmez
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Uluslararası ticaret ve lojistik sektöründe çalışmak için 2 yabancı dil yeterli mi?