Liseye geri mi başlamalıyım yoksa mesleki açık öğretim lisesini mi tercih etmeliyim?

spici_748
Arkadaşlar liseye geri başlayacağım yaşım yetiyor başlamaya tek sebebi ise asosyal olmam artık arkadaşlarım olsun istiyorum ama onlara göre çok geride kaldım. Mesleki açık öğretim lisesi de varmış istediğin alanı seçip e mesleğin kursunu görüp sertifika alıyormussun benim için o daha mantıklı geleceğim adına ama sosyalleşmekte istiyorum siz olsanız hangisini secerdiniz
Liseye geri mi başlamalıyım yoksa mesleki açık öğretim lisesini mi tercih etmeliyim?