Kadınlar için kariyer mi? Evlilik mi? neden?

Gizli Üye
Amacım yargılamak kesinlikle değil sohbet ederken tartıştığımız bir konu. İkisi de önemli demeyin burada soru öncelik kısmı...

Özellikle günümüzde sosyal medyada kocasına yemek yapan, erken evlenen kadınlar çok linç yiyor. Fakat gözlemim genç ve güzelken önceliğini kariyere veren, clublarda takılan çocuk yerine kedi besleyen kadınların yaşı gecikince çok mutsuz ve agresif olduğu yönünde. Bence onlar da bunun farkında.
Ayrıca zengin ve baskın bir kadının ( daha baskın bir erkek isteyeceği için ( uygun adamı bulma şansı çok daha azalıyor. Resmen kendi kafasına sıkmak bu. Bu durumda hem kariyer hem bir eş olma çok daha zor ( başaranlar nadirdir).
Üzgünüm ama güzelliğin ve sadakatiniz dışında erkeklere bir şey veremezsiniz, tıpkı bizim size konfor güven sağlamamız gibi. Lütfen kızmayın ben fikrimi yazdım doğrusunu yazın.
Kadınlar için kariyer mi? Evlilik mi? neden?
Güncellemeler
1 yıl
Cevap veren 11 kızın 7 sini falan mutsuz bir hayat bekliyor maalesef 😔 analizim böyle
Kadınlar için kariyer mi? Evlilik mi? neden?