Aranızda gerçekten öğretmen olup hakkını ver var mı?

Gizli Üye
Merhabalar arkadaşlar burdan sizi bilinçlendirmek adına geçmişte yaşadığım bazı şeyleri anlatmak istedim ki sizde aynı hatları yapıp öğrencinin geleceğini yakmayın burdan öğrencilerine aptal tembel mal niye okuyosunki diye hocalara seslenmek istiyorum siz kimsiniz sizin hoca ve ögretmen olmanız böyle sözleri çocuklara söylemeye hakkınız yok. Bir öğrenci derslerde iyi olmaya bilir bunun sebibin ilk önce kendinizde sorgulayın öğrencide aramayın hatayı çalışkan güzel giyinen yalakalık yapan ikide sızı öven öğrencilerden diğer ögrencileri görmüyorsunuz maalesef onlara acıyarak bakıp uzak duruyorsun. O çirkin giyinen kız tacize uğradığı için dikkat etmemek için giyiniyordu o arka sıralarda oturan sesiz kimseyle konuşmayan çocuk ailseniden sevdiklerini kaybetmiş sinfatki o masum sandığınız güzel giyimli çalışkan dört dörtlük insanların onu dışlamasinlar onunla ikide bir dalga geçmesi ler diye konuşmuyordu. Okulda serseri gibi takılan si.. Ra içen h. p alan çocuk ailseninde gördüğü şiddet ten dolayı piskolojisi bozulmuş masum çocuk. Lutfen bu öğrenciler ilgilenin lütfen öğretmenlik hakkınız verin gencelere yazık olmasın lütfen benim işim sadece dersi anlatıp çıkmak bunun dışında bir işim yok demek çok saçma degilmi öğretmen kavramı yitirlmiey öğretmen demek ane baba yol gösterici ahlak verici adaletli olmak demek ama maalesef günümüz öğretmenlerin çoğu sadece para için yaptıklarını görüyorum bu içtenlikle üzüyor. Öğretmenlik kutsal bir meslek sadece Hakk edenlerin yapması gereken bir meslek ahlakıli olmayan bir insanın öğretmen olması çok kötü bir çok yerde çocuk tacizin görüyoruz okulda yaşanan ve bunların yapanların çoğu öğretmen ve okuldaki görevliler
" bir hocam vardı demiştim ki ona bazı öğretmenler çok kötü oda dediki sende onlar gibi çalış sınavı kazan öğretmen ol sonra konuş okadar saçmaki ogremligin sınavabağlanması. Lütfen egonuzu öğrenciler üzerinde tatmin etmeyin. Herkesin kötü bir hayatı var bazıları ki çok ağır onların intihara kadar sürklersiniz
Hakkını vermiyorum
Hakkını veriyorum
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Aranızda gerçekten öğretmen olup hakkını ver var mı?
4 Görüş