Kurumsal şirkete girmeyi çok istiyorum, ne yapabilirim 😇?

Gizli Üye

Kurumsal bir firmada iyi bir pozisyonda 4 yıllık tecrübem var, Herkesin çok iyi bildiği yine kurumsal bir firmaya girmek istiyorum ancak bakıyorum departmana okul puanları yüksek ve İngilizce profesyonel seviye yazıyor.

Benim yaptığım işler onlardan daha fazla ancak bu iki avantajlari dolayısıyla başvurum sanırım dikkate alınmıyor, napsam yarın genel müdürlük ü mu arasam yoksa işe alım yapan kişiye linkedn den mesaj mı atsam? En azından bir görüşmek istiyorum, bende bu iş için çok istekliyim elimden geleni yapabilirim, İngilizce calisiyorum zaten 2 aydir.

Güncellemeler
1 yıl
Büyük sirketlerde calisanlar özellikle yazabilirse çok sevinirim.
Kurumsal şirkete girmeyi çok istiyorum, ne yapabilirim 😇?