İstanbul'daki hangi tıp fakültesi daha iyi? İstanbul Tıp Fakültesi mi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mi?

AhmetMiraç

İkisi de yeri doldurulamaz çok değerli fakülteler. Ama biri diğerini geçecektir. Nedense ben Cerrahpaşa'dan yanayım. İstanbul Üniversitesi bölünmeden önce Çapa ve Cerrahpaşa olarak iki tane tıp fakültesi vardı bayağı değişik bir durum bir üniversitede iki tıp fakültesi olması. Sonra ayrıldılar tabii.

İstanbul Tıp Fakültesi (Çapa)
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
İstanbul'daki hangi tıp fakültesi daha iyi? İstanbul Tıp Fakültesi mi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mi?