Dershanedeki rehberlik öğretmenim beni takmıyor, ne yapmalıyım?

Gizli Üye

Bu yıl bir dershaneye gidiyorum ama dershanede ki rehberlik öğretmenim beni fazla takmıyor mesela bazen önemli bir şey oluyor ona whatsapptan yazıyorum ama bana hiç cevap vermiyor ama kendisi de sürekli whatsapp ta çevrimiçi her gün bana da cevap vermiyor ona bir şey yazınca geri dönmüyor sonra dershanede odasına gidiyorum ya bana sonra başka bir zaman gel diyor ya da gidiyorum biraz konuşuyorum onla 10 dakika sonra bana hadi git sonra gel diyor beni gönderiyor sonra gidiyorum tekrar bu sefer de başkası geliyor başka öğrenciler benim yerime onları alıyor onlarla konuşuyor mesela geçen gün rehberlik öğretmenimle konuşacaktım odasına gittim tam 1 saat boyunca bekledim orada sırf içeride başka bir öğrencisi vardı onla 1 saat boyunca konuştu bende orada bekledim ama rehberlik öğretmenim beni çağırmadı yanına konuşmak için bende konuşamadım sonra gittim. Ne yapmalıyım?

Güncellemeler
1 ay
Mesela rehberlik öğretmenim dün whatsapp durumuna atmıştı hasta olduğunu söylemişti bende gördüm ona çok geçmiş olsun hocam diye yazdım ama bana mesaj göndermedi insan bi teşekkür eder teşekkür ederim der ne bileyim bu arada rehberlik öğretmenim kadın
Dershanedeki rehberlik öğretmenim beni takmıyor, ne yapmalıyım?
3 Görüş