Online genel yetenek sınavı sonrasındaki süreçler nasıl işler?

buffdudess
Arkadaşlar merhaba, Ağustos sonlarına doğru bir şirketin online genel yetenek sınavına girdim. Sınavı geçtiğimden eminim fakat mükalata çağrılma durumu için henüz tarafıma dönüş sağlanmadı sizin bu konuda deneyiminiz var mı? Süreç ile ilgili bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Online genel yetenek sınavı sonrasındaki süreçler nasıl işler?